Hande Yener ve Seren Serengil'in tartışması sonrası çıplak fotoğraf yayınlandı!

Önceki gün Dilay Korkmaz'a söyledikleri sebebiyle Demet Akalın'ı topa tutan Hande Yener dün de Seren Serengil ile karşı karşıya geldi. Liste tartışmasına giren iki başarılı isim arasında başlayan söz düellosunun ardından Hande Yener Seren Serengil'in çıplak fotorğafını sosyal medya hesabından yayınladı. İşte detaylar...

Magazin 27.12.2017, 07:23 Burak ZİHNİ
Hande Yener ve Seren Serengil'in tartışması sonrası çıplak fotoğraf yayınlandı!

Ünlüler arasında daha önce pek çok tartışma veya kavgaya tanıklık etmiştik ancak belki de bu denlisini ilk defa görüyoruz. Sosyal medya üzerinde Telifmetre'deki en çok çalınan ismin Hande Yener olduğuna inanmadığını söyleyen Seren Serengil adeta kendisini yaktı. Durumu araştıracağını söyleyen Serengil'e sert ifadelerle tepki gösteren Yener'in ardından tartışma büyüdü. Olay ise güzel şarkıcının rakibesinin çıplak fotoğrafını yayınlamasıyla tavan yaptı. Serengil ise başarılı popçunun klibindeki bir görüntüyü paylaşarak eski günlerine göndermede bulundu.

Hande Yener Instagram profilinde Seren Serengil'in üstsüz bir fotoğrafını yayınlayarak "Aa serenmetreye bakıyor, yine göremiyor" notunu ekledi. Bu paylaşım bir süre sonra sonra sayfadan kaldırıldı ve Yener bu kez şu notu paylaştı: Ben silmedim Instagram müstehcen bulmuş...

seren serengil çıplak fotoğrafı

SERENGİL'DEN 'UYUŞTURUCU' İDDİALI CEVAP

Yener'in paylaşımlarına bu kez Serengil hayli sert ithamlarla cevap verdi. İnstagram sayfasından bir video paylaşan Serengil, "Uyuşturucu kullanan insanlar normal hareketler yapmıyorlar. Uyuşturucu kullanan insanlar kafaları net değil" dedi. 

Serengil videosunda şunları söyledi: "Berna beni evden çıkarmadığı için çıkamadım arkadaşlar. Siz canınızı sıkmayın gerçekten. Uyuşturucu kullanan insanlar normal hareketler yapmıyorlar. Uyuşturucu kullanan insanlar kafaları net değil.Ben 15 yıl önce annemin evinin iskelesinde bikini izi çıkmasın diye kafamda mandalla güneşlenirken, uzaktan çekilen fotoğrafı insanlar bulup yayınladıkları zaman ne kendi hayatlarının iğrençliklerini kapatabiliyorlar ne de başarısızlıklarını kapatabiliyorlar. Umursamayın. Avukatıma yönlendirdim. O gereğini yapacak. Siz üzülmeyin. Öpüyorum sizi."

ATIŞMA SÜRÜYOR
Serengil bu videonun ardından da, Yener'in bir klibiden bir fotoğraf paylaşarak, "Bu kafalar hangi kafalar Hande" notunu ekledi.

Hande Yener ise Serengil'in eski bir röportajında yer alan '15 yaşında uyuşturucu operasyonunda tutuklandık' açıklamasını paylaştı.

hande yener uyuşturucu


 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?