Hatice: Türkücü algısını yıkamadım

Seksi şarkıcı Hatice katıldığı sabah programında gündeme damga vurdu. Demet Akalın'ı samimi bulmadığını anlatan Hatice, daha önce seslendirdiği eserlerden dolayı türkücü algısını yıkamadığını dile getirdi.

Magazin 06.09.2018, 12:27 Burak ZİHNİ
Hatice: Türkücü algısını yıkamadım

Sosyal medya profilindeki cesur paylaşımlarıyla erkeklerin yüreklerini hoplatan Hatice bu sabah teve 2'de yayınlanan 2. Sayfa'nın konuğu oludu. Vatan Gazetesi Magazin Müdürü Gülşen Yüksel Salt ile Posta Gazetesi Magazin Müdürü Müge Dağıstanlı'ya önemli açıklamalar yapan güzel şarkıcı Deme Akalın hakkında da konuştu.

Demet Akalın'la bir türlü yıldızı barışmayan güzel şarkıcı; "Demet Akalın bana samimiyetsiz geliyor. Ben demet Akalın'ın bir fotoğrafının altına yapılan kötü yorumu ona söyledim, 'Demetcim bak bu yorumu sil dava et' dedim. yorumu sildi bana bir teşekkür bile etmedi. Demet Akalın, sezonluk arkadaş tutuyor kendisine. Bana neden tepkili onu anlamıyorum" şeklinde konuştu.

Hatice sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla ilgili; "Hakkımda konuşan herkes önce kendi geçmişine baksın. Şov gereği bazen beğendiğim bir resmi taklit edebilirim.Ben İzmir doğumluyum ben babamın evinde de rahattım. Türkücü Hatice algısını bir türlü yıkamadım." 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?