Hatice'den hakkında yapılan yorumlara sert tepki

Cesur pozuyla bugün haber sütunlarını süsleyen Hatice, 2. Sayfa programının kendisi hakkındaki mesajına tepki gösterdi.

Magazin 17.08.2018, 12:16 17.08.2018, 12:24 Burak ZİHNİ
Hatice'den hakkında yapılan yorumlara sert tepki

Güzel şarkıcı Hatice'nin Instagram hesbabında yayınladığı fotoğraflar magazin gündemini meşgul etmeyi sürdürüyor. Başarılı isim hakkında yapılan yorumlara kızarken sert bir mesaj yayınladı.

"Ben tek siz hepiniz" notuyla paylaştığı pozu yoruma kapayan Hatice sonra ise kendi haberinin altına ilginç bir yorum yaptı. Instagram'da hakkında yapılan yorumlara bozulan Hatice çok kızdı.

"Nasıl giyindiğim nasıl güneşlendiğim kimseyi ilgilendirmiyor" diyen Hatice bakın ne dedi:

instagram hatice

İNTİZAR'A OLAY GÖNDERME!
Hatice daha sonra ise Instagram'da paylaştığı başka bir fotoğrafına şunları yazdI:

"Tatile gidersin magazini ararsın şu plajda ve ya otelde bikiniliyim, gel çek dersin çekerler, haber olur magazin derler. Kendi sayfanda paylaşım yaparsın, kadın olarak sevdiğin resmi paylaşırsın bikinili olunca ahlak dersi verirler.

İbadet edersin, türbede dua edersin gizli gizli paylaşmazsın dinsiz derler. Bilmezler ki içindekini. Paylaşmam onları asla. Dinin ve ibadetin reklamını yapıyor demesinler diye.
Bir kadın bir kadınla sevişir (Aşka saygım sonsuz) Ülke gurur duyar destekler. Bir kadın bikinili resmini paylaşır aşağılarlar. Diğer bir kadın gel beni gizli çek der ay canım ifşa ediyorlar yazık derler. Hep de kadınlar derler.

Şükürler olsun ne yüzüm ne sesim ne de vucudum. Şükürler olsun hâlâ insanım, kalp kırmıyorum,hakaret etmiyorum ve hâlâ güzel düşünmeye devam ediyorum."

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?