İrem Derici'den babasının boşanma davası hakkında açıklama

Şarkıcı İrem Derici’nin babası, reklamcı Hulusi Derici, 21 yıllık eşi ve iki çocuğunun annesi Selma Derici’ye boşanma davası açtı. Ünlü reklamcı, iki çocuğunun velayeti ile birlikte 1 milyon lira tazminat talep etti. Gündem olan haberin ardından ünlü şarkıcı açıklama yaparak, "'Ben babamın ilk eşinden olan ilk çocuğuyum..." dedi ve ekledi.

Magazin 05.09.2021, 08:29 Burak ZİHNİ
İrem Derici'den babasının boşanma davası hakkında açıklama

İrem Derici’nin reklamcı babası Hulusi Derici, 21 yıllık eşi ve iki çocuğunun annesi Selma Derici’ye kadınlık görevini yerine getirmediği ve sözlü şiddet uyguladığı gerekçesiyle boşanma davası açtı.  1 milyon lira tazminat talep eden ve iki çocuğunun velayetini isteyen Hulusi Derici, eşinin kendisine ait olan malları üzerine geçirerek iyi niyetini suistimal ettiğini de öne sürdü.Dün gün boyunca manşetlerde olan haberlerin ardından ünlü şarkıcı İrem Derici, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.


 

"KAZIK KADAR BİR KADINIM"

Yaptığı açıklamada, "Şimdi canlarım... Ben babamın ilk eşinden olan ilk çocuğuyum ve ben 5 yaşındayken, 1992 yılında annemle babam boşandılar. Şu an 34 yaşında kazık kadar bir kadınım. Böyle hassas dönemlerde insanları üzmemeye ekstra özen göstermek lazım. Biraz daha anlayış rica ediyorum." dedi.


irem derici

Sedat Sarıkaya

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138