Işın Karaca'nın bu sözleri çok konuşulur! İrem Derici'nin şoke eden hareketi

Boşanarak yollarını ayırdığı eski eşi Sedat Doğan'a İrem Derici tarafından evlilik teklifi geldiğini iddia eden Işın Karaca herkesi şoke etti. Karaca, Derici'nin Facebook'tan arkadaşlık teklifi gönderdiğini ve profil fotoğrafında Doğan ile el ele olduğunu öne sürdü.

Magazin 16.11.2018, 11:50 Burak ZİHNİ
Işın Karaca'nın bu sözleri çok konuşulur! İrem Derici'nin şoke eden hareketi

Sedat Doğan ile yaşadığı zorlu süreç sonrasında boşanan şarkıcı Işın Karaca Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programında şok açıklamalarda bulundu.

Işın Karaca'nın açıklamaları şöyle:

"Tuğrul ile huzuru buldum. Gece uyuduğumda üzerimi örtecek bir adamla birlikteyim. Aşırı duygusal bir kadınım. Tuğrul'a çok fazla mesaj geliyor, 'Çok yakışıklısın, bu evlilikle ne yapıyorsun? gibi. İnsanın delirmemesi mümkün değil. Bu tarz durumlarda, sosyal medyada en güzel şey bir kişiyi engellemek. Sosyal medyada kadınlığını dişiliğini kullanan kişilere cevap veriyorum genelde. Onlara cevap verirken 'Ben Işın ablan' diyorum.

Evlenme teklifi etmiş!
"Sedat'la evlendiğimde imzayi attığım an annemin haklı çıktığını anladım. Babamın hasta olduğu dönemler çok zordu. Biz Sedat'la boşanmamıştık daha. Bir gece bir arkadaşım İrem Derici'nin Facebook hesabındaki bir fotoğrafı gönderdi. O fotoğrafta İrem Derici ve Sedat el ele tutuşuyordu. O gün artık dedim ki, 'Hayat çok sert ve çok acımasız, insanı çok yaralayan bir şey'. Ben kimseyi kimseye kötülemedim. İrem Derici, Sedat'a evlenme teklifi etmiş. İrem Derici bizim evli olduğumuzu da biliyordu. Ben sadece benim gözlerime bakmalarını bekliyorum. İrem Derici'yi ben de sevmiyorum. Onun sesini, şarkılarını ve ahlaki olarak da beğenmiyorum. Hiç kimse sütten çıkmış ak kaşık değil tabii. Ama hepimizin değerleri başka. İrem genelde benim sahne aldığım yerlerde sahne almıyor. Karşılaşsak hiçbir şey yapmam. Onun gözüne bakmak isterim. Bir insanın gerçek duygusunu anlamak için gözüne bakmak lazımmış"

Yorumlar (0)