Kylie Jenner'ın çocuğu korumasından mı oldu? Dünya bu olayı konuşuyor

Üç ay önce sevgilisi Travis Scott'tan bir bebek dünyaya getiren Kylie Jenner için öyle bir iddia ortaya atıldı ki yenilir yutulur cinsten değil. 1 Şubat'ta doğum yapan Kylie Jenner'ın çocuğu korumasından mı? İşte cevabı...

Magazin 04.05.2018, 12:09 04.05.2018, 12:31 Burak ZİHNİ
Kylie Jenner'ın çocuğu korumasından mı oldu? Dünya bu olayı konuşuyor

Ünlüler dünyasında evlilik dışı doğan çocuklara şubat ayında bir yenisi daha eklenmiş ve Kylie Jenner genç yaşında annelik sevinci yaşamıştı. Hediye olarak sevgilisinden 1.4 milyon dolarlık bir araba alan Jenner, bunu internette milyonlarca takipçisine sunarak bir video paylaşmıştı. Ancak sonrasında olaylar istendiği gitmedi. Nedeni ise çocuğun babasının kim olduğu.

Bir süredir dillendirilen ve ciddi eleştirilerin yöneltildiği Jenner'ın çocuğunun korumasından olduğu iddia edildi. Çünkü gün geçtikçe bir Asyalı edasına bürünen 3 aylık bebeğin, Jenner'ın korumasından olabileceği konuşuluyor. Instagram kullanıcıları da Jenner'ın kızının giderek Travis Scott'a değil, korumaya benzediğini yazıyor.
 

Kylie Jenner'ın bebeği korumasından mı?


Söz konusu durum ciddiye binince güzel yıldızın hayranları dahil olmak üzere herkes Jenner'ın bebeğinin babasından dünyaya gelmediğini düşünen mesajlar atıyor. Ayrıca Jenner bu konu hakkında mesaj yazan herkesi de hemen engelliyor.

Bakalım Kylie Jenner'den bloklama dışında bir hamle gelecek mi?


kylie jenner

kylie jenner
 

KYLİE JENNER KİMDİR?

Kylie Kristen Jenner, 10 Ağustos 1997'de Los Angeles'ta dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatını Sierra Canyon Okulu ve Laurel Springs Okulu'ndan mezun olarak tamamlamıştır. 14 yaşındayken Your Style Crush Sears hattı ile ilk defa modellik kariyerine adım atarak giyim firması için modellik yaptı.

2011'de Seventeen adlı dergi tarafından kız kardeşi ile birlikte Stil Elçileri olarak seçildiler. 2011'de New York Moda Haftası'nda Avril Lavigne'ın oluşturduğu Abbet Dawnın gösterisinde yer aldı.

kylie jenner travis scott

2013'te ise başarılı olduklarını düşünerek kız kardeşi Kendall ile birlikte Kendall & Kylie adlı giyim koleksiyonunu oluşturdular ve 2014'te yine kardeşiyle birlikte Steve Madden Madden Girl hattı için bir ayakkabı ve çanta tasarımı yaptı.

2015 Ağustos'ta Jenner adlı bir dudak kitinin çalışmasına başlayan Kendall, böylece ilk ruj üretimini de yapmış oldu.

Son olarak ise 2016 yılında PartyNextDoor'un Come and See Me parçasının müzik videosunda sevgili rolüyle yer almıştır.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?