Metin Hara ve Adriana Lima aşkı resmen bitti!

Daha önce ayrılacakları yönündeki haberleri kesin bir dille yalanlayan Metin Hara ve Adriana Lima'nın birlikteliği sona erdi. Brezilyalı model Hara'yı takipten çıkarırken Hara da açıklamalarıyla ayrılığı onayladı.

Magazin 27.12.2017, 11:02 29.12.2017, 15:44 Burak ZİHNİ
Metin Hara ve Adriana Lima aşkı resmen bitti!

Aşkları gündeme bomba gibi düşen ve sürekli reklam ilişkisi olduğu yönünde iddialar ortaya atılan Adriana Lima ile Metin Hara'nın birlikteliği bitti. Türkiye'ye gelen Hara, ayrılıkla ilgili soruları yanıtladı.

Metin Hara ile -Adriana Lima'nın aşkı geçtiğimiz yaz başlamış, çiftin Bodrum'da yaptığı tatil magazin manşetlerinden düşmemişti.

Attıkları adım olay olan çiftten Adriana Lima reklam olduğu iddia edilen ilişkisiyle ilgili 'Sizden ricam mutlu olduğumuzu ve aşk yaşadığımızı kabul etmeniz' demişti.

metin hara adriana lima


TAKİBİ BIRAKTI
Ancak ilişkide sürpriz bir gelişme yaşandı. Adriana Lima, Metin Hara'yı Instagram'dan takip etmeyi bıraktı. Lima'nın bu hamlesi 'Aşk bitti mi' sorusunu akıllara getirdi...  Adriana Lima'nın son paylaşımında 'Seni sahiplenecek biriyle beraber ol' mesajı vermesi  de iddiaları güçlendirdi.

'BEN BİLİM İNSANIYIM'
Amerika’dan dün dönen Metin Hara, “Ayrıldınız mı?” sorusuna sinirlenip “Ben bilim insanıyım, magazin figürü değilim” dedi. Terk edildiği için sinirli olan yaşam koçu Metin Hara’nın bilimle ilişkisi ise çözülemedi. (Posta)

Yorumlar (0)

`)}});