Pınar Altuğ'un kızı Su'ya istismar girişimi! Canlı yayında anlattı

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Pınar Altuğ, kızının başına gelen istismar girişimini anlattı. Şoke eden anları canlı yayında dile getiren ünlü oyuncu çok sinirlendiğini ifade etti.

Magazin 30.11.2018, 12:46 Burak ZİHNİ
Pınar Altuğ'un kızı Su'ya istismar girişimi! Canlı yayında anlattı

2. Sayfa programına katılan Pınar Altuğ ve kızının başına gelen kötü bir olay gündeme oturdu. Güzel oyuncunun 9 yaşındaki kızının fotoğrafının çekilmek istenmesine sinirlendiğini belirtti. Tepki sonrası karşı tarafın korktuğunu ve ardından 'Yemedik be çocuğunu' tepkisi gösterdiğini de anlatan Altuğ, olay sonrası parka güvenlik görevlileri konulduğunu açıkladı.

Arkadaşı uyardı
Altuğ, kızıyla birlikte parka gittiğini ve tanımadığı bir adamın üzerinde elbise olan kızından parende atmasını ve o anların fotoğrafını çekmeye çalıştığını söyledi. Altuğ, kızıyla yaşadığı korku dolu anları şu sözlerle anlattı: "Bir kaç sene önce başıma bir şey geldi. Çocuk parkında Su arkadaşlarıyla oynarken bizde iki anne olarak arkadaşımla oturuyoruz. Sonra arkadaşım 'Biri Su'yun fotoğrafını mı çekiyor?' dedi. Ben de hemen fırlayıp yanına gittim.

Bir tane adam tek başına çocuk parkına girmiş Su'ya 'Bir parende atsana fotoğrafını çekeyim. 'Hava yaz ve Su'yun üzerinde elbise var. Benimki de fotoğraf çektirmeyi sevmediği için suratını asarak 'Hayır' diyor. Adamda 'Ne olacak benimde kızım var sen parende at ben senin fotoğrafını çekeyim' diyor. Adamın amacının ne olduğunu anladınız herhalde.

Tepki gösterdi!
Ben adamın yanına 'Hayırdır ne oluyor?' diyerek gittim. Oda 'Ne var?' diyerek tepki gösterdi. Adam benim kim olduğumu anlayamadı sonra yanımdaki diğer erkek çocuklara dönerek 'O zaman sizi çekeyim' dedi. Adamla aramızda bir çit var yanına atlayamıyorum."

Güvenlikler konuldu
Parktaki diğer kadınların olayı uzaktan izlediğini söyleyen Altuğ, adamla avazının çıktığı kadar tartıştığını ve sitenin güvenlikleri aradığını sözlerine ekledi. Yaşanan çirkin olayı kendi kızının değil kimin başına gelirse gelsin aynı tepkiyi vereceğini söyleyen ünlü oyuncu, yaşadığı kötü olaydan sonra parka güvenlik görevlilerinin konulduğunu söyledi.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?