Selin Ciğerci, canlı yayınında cinsel organını gösteren kişi için özür dileyip, gözyaşlarına boğuldu

Selin Ciğerci'nin canlı yayınına bağlanan bir adam cinsel organını açıp gösterdi. Yaşadığı olay üzerine şok yaşayıp, yayını kapatan Ciğerci, takipçilerinden özür diledi.

Magazin 11.05.2020, 13:49 12.05.2020, 06:14
Selin Ciğerci, canlı yayınında cinsel organını gösteren kişi için özür dileyip, gözyaşlarına boğuldu

Selin Ciğerci, "Abla çok önemli bir soru soracağım" diyen erkek takipçisini yayına aldı. Ancak yayına bağlanan adam, cinsel organını gösterince Ciğerci kısa sürede yaşadığı şoku atlatarak takipçisini yayından attı.

"BURNUNDAN FİTİL FİTİL GETİRECEĞİM"
Öfkeden deliye dönen Ciğerci, "Bugün canlı yayında o terbiyesizliği yapanı bulamayacağımı sanıyorsa video ve resim adı ne varsa avukatıma gitti. Burnundan nasıl fitil fitil getireceğim herkese örnek olsun böyle pislik sapıklar hala var. Herkesin başına gelebilir lütfen herkes örnek alsın bu yaşadığımı hala şok içindeyim ve sinirliyim" dedi.

selin ciğerci

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU
Yaşadığı olay karşısında sabaha kadar uyuyamayan Selin Ciğerci, gözyaşları içinde çektiği videoda şunları söyledi: "Mübarek Ramazan ayında hepinizden özür diliyorum benim gerçekten bir suçum yok. Ben işinde gücünde evinde ailesiyle olan bir kadınım. Gece annem aradı 'Hayırdır ne oldu?' diye utancımdan konuşamadım. Gerçekten o köpek suratlıyı bulacağım Allah bin türlü belasını versin."

seiln ciğerci

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138