Şeyma Subaşı'nın hesap hareketlerini ifşa eden bankacıya yeni şok!

Acun Ilıcalı'dan boşanan Şeyma Subaşı'nın hesap hareketlerini ifşa eden bankası Fulya A.'ya bir şok daha geldi. Dosyası Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderildi. Ayrıca iş akdi de feshedildi.

Magazin 17.06.2020, 10:42 Burak ZİHNİ
Şeyma Subaşı'nın hesap hareketlerini ifşa eden bankacıya yeni şok!

Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı, geçen yıl anlaşmalı olarak boşanmış, aralarında imzalanan protokole göre; Ilıcalı'nın, Subaşı'na aylık 125 bin lira nafaka ödemesine karar verilmişti.

Birkaç ay sonra sosyal medyada Subaşı'nın banka hesabının ekran görüntüleri 'Ilıcalı'dan gelen 125 bin liralık nafaka' adı altında paylaşıldı. Yapılan incelemede, o görüntüleri bankacı Fulya A.'nın aldığı tespit edildi.

Günaydın'dan Dilek Yaman'ın haberine göre; bankanın iş akdini sonlandırdığı Fulya A. hakkında, 'Kişisel verilerin kaydedilmesi ve bu verileri hukuka aykırı olarak verme' suçlarını işlediği gerekçesiyle iddianame düzenlendi.

Dosyanın gönderildiği Asliye Ceza Mahkemesi, işlenen suçun 5411 Sayılı Yasa kapsamında kaldığını, suçun 'Sırların açıklanması' olduğunu ve bu nedenle dosyanın bir üst mahkeme olan İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderilmesine hükmetti. Hürriyet


Yorumlar (0)