Büyükçekmece'deki mezarlıkta kanlı pusu!

Büyükçekmece'de mermercilik yapan Ahmet Ünal'a mezarlık mafyası tarafından pusu kuruldu. Motosikletiyle hareket halinde iken arkadan araçla Ünal'a çarpan saldırgan, bununla yetinmedi aşağı inerek yaralıya saldırdı. Ünal, saldırganın kaza süsü vererek canına kast ettiğini iddia etti

Manşet Haber 04.09.2020, 06:13 Burak ZİHNİ
Büyükçekmece'deki mezarlıkta kanlı pusu!

Uzun zamandan beri Büyükçekmece'de mermer işi yapan Ahmet Ünal, korsan mermercilik yapan kişiler tarafından tehdit edildiğini öne sürdü. Geçmişte Sinop AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı da yapan Ünal, ilk olarak işyerinin kundaklandığını, sonunda da canına kast edildiğini savundu. Büyükçekmnece Yeni Mezarlık'ta kullandığı motosikletle hareket halinde iken, araçla kendisine çarptıklarını, yere düştükten sonra da darp ettiklerini dile getiren Ünal, "Kaza süsü vererek beni öldürmek istediler. Savcılığa şikayette bulundum" dedi.

YETKİLİLERİN BU İŞE EL ATMASI LAZIM

Yetkililere seslenen ve adalet istediğini ifade eden Ahmet Ünal, "Geçmişte işyerimi defalarca kundakladılar. Şimdi ise ölümden kıl payı kurtuldum. Mezarlıkların bu tür mafyalardan kurtarılması gerekir" diye konuştu. Saldırganların da mermer işi yaptığını, kendi aldığı işlere ortak olmak istediklerini, bunu kabul etmediği için de saldırıda bulunduklarını iddia eden Ünal, "Yasaların uygulanmadığı, hızlı yargılamaların yapılmadığı ve caydırıcı cezaların olmadığı müddetçe bu olumsuzluklar asla sona ermeyecektir" açıklamasında bullundu.

ÖZEL HABER: ALİ TARAKÇI


Yorumlar (3)
miço 2 hafta önce
Mezarlık mafyası cürmüm kadar yer yakarsın. adam ol..işini resmi yapamıyorsan
bırak git..inadı bırak..çünkü inatla ...... ........
yırtılır..
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?