CHP sayesinde meyhanede oturuyorsun

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı'nın kongresinde konuşan Belediye Başkanı Battal İlgezdi, AK Partili belediyelerin yönettiği hiçbir yerde meyhane ve kafe olmadığını söyledi. İlgezdi, "Eğer sokakta yürüyorsan, akşam meyhanede oturabiliyorsan CHP'li belediyeler sayesinde" açıklamasını yaptı

Manşet Haber 31.12.2019, 06:38 11.01.2020, 06:51 Burak ZİHNİ
CHP sayesinde meyhanede oturuyorsun

Cumhuriyet Halk Partisi Ataşehir Belediyesi 5. Olağan Kongresi'nde konuşma yapan Battal İlgezdi, Yerel seçimler nedeniyle CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na övgüler yağdırdı. "Ben bu partinin belediye başkanıyım, beni beğenmeyebilirsin ama siyaset etiği olarak önce birbirimize saygı duyacağız" diyen İlgezdi, "Belediye Başkanı'na karşısın. Neden karşısın, kötü mü oldu? 2009'da 50 bin oyu 81 bin yaptık seçim aldık" açıklamasını yaptı.

AK PARTİ'NİN YÖNETTİĞİ İLÇELERDE MEYHANE YOK
Meyhaneler üzerinden AK Partili belediyeleri eleştiren İlgezdi, "Eğer bu sokaklarda yürüyorsan, akşam meyhanelerde oturuyorsan, Cumhuriyet Halk Partisi ve belediyesi sayesinde. AK Parti'nin olduğu yerlere gidin meyhane yok, restoran yok, kafe yok. Eğer burası özgürlüğün kenti olduysa Sancaktepe'deki vatandaş buraya geliyorsa, Üsküdar'daki, Beykoz'daki vatandaş bu ilçeye geliyorsa; CHP'nin ve onun kadroları sayesindedir" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?