Emine Şenlikoğlu: Deistler ensest evlilik yapabilir

Yazar Emine Şenlikoğlu katıldığı bir programda çarpıcı açıklamalarda bulundu. “Deizmde bir adam kızıyla evlensin hiçbir sakınca yoktur” diyen Şenlikoğlu, “Ateizm ve deizm hayvanlık alemi gibidir. Her deist ya da ateist kötü olacak diye bir kaide yok. Ben sistemden bahsediyorum. Ben kişilerden bahsetmiyorum. Deist ahlaklı olabilir ama deizm ahlaksız” açıklamasını yaptı

Manşet Haber 25.10.2021, 19:16 25.10.2021, 22:04 Burak ZİHNİ
Emine Şenlikoğlu: Deistler ensest evlilik yapabilir

Karınca Sarayı isimli Youtube kanalında gazeteci İrem Beyhan'ın sorularını yanıtlayan yazar Emine Şenlikoğlu olay yaratacak açıklamalarda bulundu. Şnelikoğlu kendi mahallesinin insanlarıyla bazen tartışmaya girdiğinin hatırlatılması üzerine, “Bizim mahalleden bazıları uydurma hadislere de ayet gibi bakıyorlar. Onlara göre ben İslam düşmanı oluyorum. Çünkü 2 yaşındaki çocukla nikah olur mu? '2 yaşındaki çocukla nikah olur! Çocuk 9 yaşına geldiği zaman o kişiyi istemem derse nikah iptal edilir.' Bu ne terbiyesizlik” yorumunu yaptı. Şenlikoğlu bu tür insanların yüzünden toplumda deist sayısının arttığını ifade etti.


Ateizmi öldürdük

Ateizmin öldüğünü aktaran Şenlikoğlu, ateizmin ensest ilişkiyi meşrulaştırdığını iddia etti. Şenlikoğlu "Ateizmi öldürdük biz. Şimdi deizmi öldüreceğiz az kaldı. Çünkü ateizm çok mantıksız. Baktılar ateizm bitiyor, deizmi hortlattılar. Dinsiz de demiyorlar, deist diyorlar. Dinsizlik halkımızda kötü bir isimle anılır ya gençler sıcak baksın diye deist diyorlar. Ateizm ve deizm hayvanlık alemi gibidir. Deizmde bir adam kızıyla evlensin hiçbir sakınca yoktur. Hangi ülkede hatırlamıyorum; bir adam köpeği ile nikah yaptı” açıklamasını yaptı.

emine şenlikoğlu irem beyhan


Deizm çok ahlaksız

Bazı deistlerin ensest ilişkiyi kabul etmediğini dile getiren Şenlikoğlu, “Ama senin inandığın inanç buna karşı değil. Onlar anne babalarıyla evlenebilirler. Deizmde ahlak yoktur. Deizmin ateizmin kendisi bozuk" dedi. Şenlikoğlu, İrem Beyhan'ın "İnançsız bir insan iyi olamaz mı?" sorusuna da "Deizmin kendi içinde çok kibar hanımefendi, beyefendiler olabilir. Ama deizm çok ahlaksız. Her deist ya da ateist kötü olacak diye bir kaide yok. Ben sistemden bahsediyorum. Ben kişilerden bahsetmiyorum. Deist ahlaklı olabilir ama deizm ahlaksız” şeklinde yanıt verdi.


17 YAŞINDA KIZLAR FİNGİRDİYORLAR!

"17 yaşındaki kızlar fingirdiyor, hamile kalıyor sorun yok, 17 yaşında evlilik olursa, nikah olursa eşleri hapse giriyor" şeklinde açıklamada bulunan Şenlikoğlu, gazeteci İrem Beyhan'ın "Kötü kullanıma çok müsait, pedofili ya da çocuk gelinler malumunuz" diye itirazına da müdahalede bulunarak, "Bunlar benim ifadelerim, konuşulmayınca bunlar başımıza geliyor, karşı taraf hamile kalıyor. AK Parti'yi çok beğeniyorum ama birkaç konuda cinayet işliyorlar. Bunun düzeltilmesi lazım" şeklinde tepki gösterdi. İktidarın son yıllarda izlediği politikayı da yorumlayan Şenlikoğlu, “AK Parti'nin ülkenin kalkınmasına yönelik yaptığı çalışmaları çok beğeniyorum. Bazı hataları var ama inanıyorum ki düzeltecekler" dedi. Şenlikoğlu, “Hangi çalışmalarını beğeniyorsunuz?" sorusuna da “Fizik kanunlarına çok hakimler. Çocuklara bile uzaya nasıl çıkılır onu öğretiyorlar. Seni mi yoksa AK Parti'yi mi öldürelim deseler; beni öldürün, AK Parti'yi yaşatın derim. Ölümüne AK Partiliyim. 2023'te uzaya çıkacağız" şeklinde yanıt verdi.


ANIL BODUÇ

Yorumlar (23)
samet 1 ay önce
ahlaksız kadın!
Akp Fanboy 1 ay önce
Yapmak istediklerini dile getirmiş :D
Cabbar 1 ay önce
kendisine sormak lazım "müslümanlara bir zorluk olmasın diye evlatlığının karısı ile seni evlendirdik" şeklinde bir duruma ne diyor?
Ş 1 ay önce
Sen Müslüman değil misin lan?
lelolel 1 ay önce
insan böyle şeyler söylemeye utanır...
Tayyar Sever 1 ay önce
İnsan olan diyorsun.
Yobaz savar 1 ay önce
Yoba kadın. Bunlar kim kimi gibebilir, kim kime dayayacak dışında düşünüyor mu.
antiçomar 1 ay önce
10 yaşında çocuklara hallenen zihniyet, 17 yaşında fingirdiyorlar demeye de utanmıyor. Allah belanızı versin!
Bilibili 1 ay önce
He teyzem he.
a 1 ay önce
ahhahahahhahha
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?