Masterchef'te gün değişikliği! Ne zaman yayınlanacak? TV8 Yayın Akışı

Kısa zamanda elde ettiği popülarite ile yemek yarışmalarına yeni bir soluk getiren Masterchef bugün yok mu, yayınlanmayacak mı? Masterchef final mi yaptı yoksa bitti mi sorusunun da sorulduğu günde tüm bilgiler sizlerle...

Manşet Haber 06.10.2018, 09:04 Burak ZİHNİ
Masterchef'te gün değişikliği! Ne zaman yayınlanacak? TV8 Yayın Akışı

Masterchef Türkiye ne zaman yayınlanacak sorusu bugünün en çok sorulan sorularından birisi ve binlerce izleyici programın gününü merak ediyor. TV8 yönetiminin değişikliğe gittiği yarışma ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Takipçileri programın TV8 yayın akışı içerisinde yer almadığını gördü ve üzüntüye kapıldı.Birçok kişi yarışmanın bittiğini de düşündü. Masterchef yeni bölüm hangi gün yayınlanacak sorusunun da yanıt bulduğu haberimiz araştırılmaya devam ediyor.
 

Masterchef Türkiye ne zaman yayınlanacak?


Somer Sivrioğlu, Hazer Amani ve Mehmet Yalçınkaya'nın jüriliğini üstlendiği Masterchef Türkiye'nin yayın tarihi değişti. O Ses Türkiye'nin başlaması nedeniyle bu haftaki yayın akışından çıkartılan Masterchef Türkiye'nin yeni bölümü 8 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00'de ekrana gelecek.

Türkiye'nin MasterChef'i olmak için mücadele eden hırslı isimleri bir araya getiren yarışma programı, en son 30 Eylül Pazar günü izleyici karşısına çıkmıştı. Eleme heyecanının yaşandığı son bölümde tartışmalar da eksik olmamıştı. MasterChef'te bu hafta eleme potasına Zeynep, Murat, Esra ve Eslem kaldı. Son ikiye kalan Zeynep ve Eslem jürinin karşısına çıktı. Geçen hafta da eleme potasında yer alan Zeynep bu hafta yarışmaya veda etti.

Yorumlar (0)