10 Aralık Pazartesi Reyting Sonuçları | Çukur mu Söz mü birinci?

Çukur mu birinci Söz mü? 10 Aralık Pazartesi reyting sonuçları merakla araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Güne dair tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

Medya 11.12.2018, 10:00 11.12.2018, 10:10 Burak ZİHNİ
10 Aralık Pazartesi Reyting Sonuçları | Çukur mu Söz mü birinci?

Türkiye'nin en iddialı kanallarının kıyasıya verdiği reyting mücadelesi devam ediyor. Haftanın ilk gününde yine heyecan fırtınası koptu. Çukur ve Söz başladı, hayat durdu. Soluksuz izlenen iki dizinin yeni bölümü sonrasında yeni günün başmasıyla birlikte reyting sonuçları da merak edilerek araştırılıyor. İki yapımın da sıkı takipçileri bulunuyor ve sıralamayı öğrenmek istiyor. Çukur reyting sonuçları listesinde geçtiğimiz haftayı lider tamamlamıştı. Söz reyting sonuçları sıralamasında ise ikinci basamakta yer almıştı. Biri tahtını kaptırmamak diğeri ise liderliğe oturmak için yine sahnedeydi. Ayrıca Yasak Elma, Müge Anlı ile Tatlı Sert, FOX Ana Haber, Show Ana Haber ve Ege'nin Hamsisi gibi pek çok önemli yapımda ekranlardaki yerini aldı. 10 Aralık 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları haberimize düne dair detayları okuyabilirsiniz.

İzleyicilerin seçim yapmakta en çok zorlandığı gün olan pazartesinde yine heyecan doruk noktasına çıktı. Söz ve Çukur'un düellosuna katılan yeni projeler de zirve adına önemli adımlar attı ve sonucunu alabilmek istiyor. Gazete Damga ekibi olarak Şampiyonlar Ligi tabiriyle karşıladığımız günlerden birinde daha sizler için reyting haberimizi hazırladık. Bakalım izlediğiniz dizi, program veya yarışma dün kaçıncı sırada kendine yer bulmuş. Show TV'nin fenomen dizisi Çukur son bölümüyle bir kez daha izleyicisinin karşısına çıktı. Geçtiğimiz sezondan bu yana adını pazartesi günlerine büyük harflerle yazdıran yapımın bu hafta da zirvede olması ve kıyasıya mücadelenin içerisinde yer alması bekleniyor. Söz de Star TV'nin pazartesi günkü kozu olmaya devam ediyor. Çukur'un en çetin rakibi olan yapımın yeni bölümünde olanlar seyirciyi ekran başına kilitledi. ATV'nin bu hafta yeni başlayan ve duygu yüklü dizisi Can Kırıkları görücüye çıktı. İlk bölümü sonrasında dizinin nasıl bir izleyici kitlesi oluşturacağı ve reyting sıralamasındaki yeri merak ediliyor. Kanal D Koca Koca Yalanlar ile yürüyüşüne devam ediyor. TRT1'in yaz dizisi Ege'nin Hamsisi de bir bölümü daha geride bıraktı. Ayrıca FOX'un taciz iddialarıyla gündemden düşmeyen dizisi Yasak Elma da üst sıraların adaylarından. Gündüz kuşağında ise Müge Anlı ile Tatlı Sert'in yanısıra ana haber bültenleri de kıyasıya mücadele verdi. 10 Aralık 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları haberimizde yer alıyor.

yasak elma öpüşme sahnesi

Çukur son bölümde neler yaşandı?
Çukur’un çocuklarının Karakuzuların elinde olması Yamaç ve Cumali’yi çılgına çevirecek. İkili, Metin ve Kemal’le birlikte çocuklar için harekete geçerken büyük bir sürprizle karşılaşacaklar. Saadet’e ve oğluna kavuşabilmek için Çeto’ya çalışan Vartolu’nun sırrını, Çukur’dan biri öğrenecek ve Vartolu’yla yüzleşecek. Bu kişinin kim olduğu merakla beklenirken Sultan, yeniden Sultan Ana olarak Sena, Ayşe, Akşın ve Karaca’ya kol kanat gerecek. Bu sırada Mahsun da Sena’ya yakın olabilmek için yeni oyunlar oynayacak. Yamaç, Sena’ya kendini “Fikret” olarak tanıtan bu komşudan şüphelenirken, Çeto ve Mahsun’la ilgili Ersoy’dan istihbarat alacak. Çeto için çalışanın kim olduğunu bulmadan rahat etmeyecek Cumali ise hedefine her geçen saniye daha da yaklaşacak.pakize baş yemekteyiz

yemekteyiz pakize baş


pakize baş fotoğrafları

yemekteyiz burak bakkal kimdir

nazmiye akkömür kimdir


yavuz azap kimdir

yemekteyiz figen yücetepe kimdir

çukur 10 Aralık pazartesi

Söz son bölümde neler yaşandı?
Canını zor kurtaran Tarık, Yavuz’dan intikam almak için başka yollar aramaktadır. Ama karşısında Derya’yı görünce geri çekilme vaktinin geldiğini anlar. Çünkü Derya Yavuz’un vurulmasında onun parmağı olduğuna inanmaktadır. Tarık’ın geri çekilmesi Sami’nin görevi devraldığı anlamına gelmektedir. Yavuz ise bu karşılaşmadan memnundur. Çünkü Sami ve ekibinden hesap sorma vakti gelmiştir. Karabatak, bombalı saldırının faili Şero’nun peşindedir. Ama tam yakalayacağı sırada Şero’nun Dragan’la birlikte yaptığı saldırı planını öğrenir. Artık kendini açık etmeden bu planın detaylarını öğrenmek zorundadır. Ama Şero’nun peşini de bırakmaya niyeti yoktur. Tim, Karabatak’tan gelen haberle harekete geçer. Hem Karabatak’ı almak hem de Dragan’ın planını engellemek için hazırladıkları tuzak Şero’nun son anda karar değiştirmesiyle Karabatak için hayati bir riske dönüşür.

meral polat nerede

emine çilköse

müge anlı kimdir?


10 Aralık 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları | Söz ve Çukur reytingleri - Birinci kim?

Televizyon ekranlarının en çok izlenen kanallarında yayınlanan yapımlarla oluşturulan 10 Aralık 2018 Pazartesi reyting sonuçları her gün merak edilerek araştırılıyor. Zirve adaylarından Söz ve Çukur reyting sonuçları ile karşılaştırıldığında hangisi günü birinci tamamladı?

İşte tahminler
Çukur
Söz
Yasak Elma

Yorumlar (0)