11 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu

Kanal D'nin ilgiyle seyredilen programı Gelinim Mutfakta'da haftanın ikinci bölümü başlıyor. Birbirinden iddialı gelin ve kayınvalidelerin mücadelesinde bugün de heyecan devam ediyor. Hünerlerini mutfakta sergileyecek yarışmacılar gün sonunda çeyrek altın için umutlu olmak istiyor. Seda Sayan'ın sonuçları açıklayacağı günde herkesin hedefi yakasına altın takabilmek. Peki, Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 11 Mayıs Salı puan durumu haberimizde yer alıyor.

Medya 11.05.2021, 10:46 Burak ZİHNİ

Kanal D ekranlarında yüzlerce bölümdür yayınlanan Gelinim Mutfakta'da yeni bir gün daha başlıyor. Dün ilk bölümüyle heyecan yaşatan programın yeni günü de nefes kesecek. Gelinler kendileri için belirlenen zeytinyağlı biber dolması ile birincilik mücadelesi verecek. Bunun yanısıra kayınvalideler de gelinlerini en üst sıraya çıkarabilmek adına uğraş verecek. Her anı lezzetli ve bir o kadar da eğlenceli yarışmada zaman zaman gergin anlar da yaşanacak. İlgiyle seyredebileceğiniz yeni bölümde sürprizler de sizleri bekliyor. Giderek daha da alevlenecek bu zorlu yarışın ikinci bölümü için izleyiciler de sabırsız. Peki, Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 11 Mayıs Salı puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

Gelinim Mutfakta 11 Mayıs Salı puanları

Dün başlayan yeni hatasıyla herkesi ekran karşısına kilitleyen Gelinim Murfakta'da ilk bölüm puanları belli oldu. Programa bir kez daha katılan Yağnur İşçiler adeta fırtına gibi esti ve 19 puanla çeyrek altını yakasına taktı. Esra 17 puanla ikinci olurken Gönül ise 15 puanla üçüncü sırada yer aldı. Kısa süre önce beş bileziği koluna takan Seda ise 9 puanla sonuncu oldu. Bugünkü performanslar da merak konusu ve sabırsızlıkla bekleniyor.

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 11 Mayıs 2021 Salı Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Gönül: 15
Seda: 9
Esra: 17
Yağnur İşçiler: 19

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138