13 Eylül 2019 Cuma Atv, Kanal D, FOX Tv, TV8, TRT1, Kanal 7, Show Tv, Star Tv yayın akışı

Zamanlarını televizyon başında geçirmek isteyen izleyiciler yarışma, dizi ve programların yanısıra ana haber bültenlerinin saat kaçta yayınlanacağını merak ediyor. 13 Eylül 2019 Cuma Atv, Kanal D,  FOX Tv, TV8, TRT1, Show Tv, Star Tv ve Kanal 7 yayın akışı haberimizde.

Medya 12.09.2019, 07:00 14.09.2019, 06:32
13 Eylül 2019 Cuma Atv, Kanal D, FOX Tv, TV8, TRT1, Kanal 7, Show Tv, Star Tv yayın akışı

13 Eylül Cuma yayın akışı içerisinde birbirinden değerli yayınlar yer alıyor. Her biri reyting şampiyonu adayı olan yapımlar arasından hangisinin daha çok izleneceği ayrı bir merak konusu olurken izleyiciler günlerini izleyeceği yayınlara göre yapıp geç kalmak istemiyor. Bugün televizyonda neler yayınlanacak?  13 Eylül Cuma Atv, Kanal D,  FOX Tv, TV8, TRT1, Show Tv, Star Tv yayın akışı bu sayfada.


13 Eylül BUGÜN HANGİ DİZİLER VAR?

Vatandaşlar sevdikleri dizilerin başlamasıyla birlikte, ‘Bugün kanallarda neler var? Hangi kanalda ne yayınlanıyor? Diziler kaçta başlıyor?’ gibi soruları araştırmaya başladı. İşte sizler için hazırladığımız 13 Eylül Cuma Atv, Kanal D,  FOX Tv, TV8, TRT1, Show Tv, Star Tv yayın akışı
 

Müzeyyen Eser Altaç video




13 Eylül ATV Yayın Akışı
08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00 Gün Ortası
14:00 Beni Bırakma
16:20 Esra Erol'da
19:00 ATV Ana Haber
20:00 Rogue One
22.55 Rogue One


Ebru Eğinlioğlu video



yemekteyiz müzeyyen eser altaç
 

13 Eylül KANAL D Yayın Akışı
07:15 Çocuklar Duymasın
09:30 Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa
12:15 Gelinim Mutfakta
16:00 Yaralı Kuşlar
17:00 Aşk-ı Memnu
19:00 Kanal D Ana Haber
20:00 ARKA SOKAKLAR YENİ SEZON

ebru eğinlioğlu

13 Eylül STAR TV Yayın Akışı
07:00 Mesut Yar ile Bugün
09:45 Sevdim Seni Bir Kere
10.45 En Güzel Bölüm
11:00 Dolunay
13:45 Gerçeğin Peşinde
17:00 Sevdim Seni Bir Kere
18:45 Star Ana Haber
20:00 Çocuk Tekrar
 

 the taste türkiye çiğdem kaya kimdir

the taste türkiye çiğdem kaya

13 Eylül FOX TV Yayın Akışı
08:30 Çalar Saat
10:45 Çağla ile Yeni Bir Gün
12:45 Yasak Elma
14:00 Temizlik Benim İşim
16:00 Zuhal Topal'la Sofrada
19:00 FOX Ana Haber
20:00 Her Yerde Sen

yemin emir

13 Eylül TRT 1 Yayın Akışı
05:50 Osmanlı Tokadı
08:00 Elimi Bırakma
14:55 Seksenler
17:40 İmparatoriçe Ki
19:00 Ana Haber
22:45 Pelin Çift ile Gündem ötesi

yemekteyiz ebru eğinlioğlu

13 Eylül TV8 Yayın Akışı
06:00 Oynat Bakalım
07:00 Günaydın Doktor
08:00 8'de Bugün
09:45 Gel Konuşalım
12:15 Seda Sayan ile Yemekteyiz
16:00 Seda Sayan ile Yemekteyiz
20:00 Görümce
22:15 Çakallarla Dans 2

ECE EYLÜL ÖZMEN INSTAGRAM

13 Eylül Show TV yayın akışı
06:15 Yeni Gelin
06:0 Yeni Gelin
08:00 Kendine İyi Bak
09:45 Zahide Yetiş'le
12:15 Kuaförüm Sensin
16:00 Damat Bayıldı
18:45 Show Ana Haber

20:00 Güldür Güldür Show
23:30 Aşk Ağlatır

the taste türkiye simla çilingiroğlu

13 Eylül Kanal 7 yayın akışı
06:30 Kanal 7'de Sabah
07:45 Yalancı Bahar
08:45 Göbek Bağı
09:30 Cuma Sohbeleri
11:00 İkimizin Yerine
12:00 Tatlı Bela
13:45 Elif
14:45 Yemin
16:10 İkimizin Yerine
18:00 Haber Saati
19:00 Yemin
20:15 Yemin (Yeni bölüm)
21:45 Tatlı Bela
23:30 İki Yabancı

the taste türkiye simla çilingiroğlu

13 Eylül a2 yayın akışı
06:30 Tövbeler Tövbesi
08:20 Yahşi Cazibe
10:20 Kızlar ve Anneleri
12:00 Benim Annem Bir Melek
13:30 Doksanlar
15:30 Yahşi Cazibe
17:25 Kırgın Çiçekler
19:00 Benim Annem Bir Melek
21:00 Huzur Sokağı
23:15 Melekler Adası

the taste türkiye iremcan kimdir

the taste türkiye iremcan instagram





the taste türkiye özge güler özel

the taste türkiye özge güler özel

eliz ayça peker

eliz ayça peker


masterchef 2. sezon 1. grup yarışmacıları



masterchef türkiye 2. sezon 2. grup yarışmacı adayları

masterchef türkiye 2. sezon 3. grup yarışmacı adayları

masterchef 2. sezon 4. grup yarışmacı adayları

masterchef 2. sezon 5. grup yarışmacı adayları

masterchef türkiye 2. sezon 6. grup yarışmacı adayları

masterchef türkiye 2. sezon 7. grup yarışmacı adayları

masterchef türkiye 2. sezon 8. grup yarışmacı adayları

masterchef türkiye 2. sezon 9. grup yarışmacı adayları

masterchef 2. sezon 9. grup yarışmacı adayları

masterchef türkiye 11. grup yarışmacı adayları

masterchef türkiye 2. sezon 12. grup yarışmacı adayları

masterchef türkiye 2. sezon 13. grup yarışmacı adayları

masterchef türkiye 2. sezon 14. grup yarışmacı adayları

masterchef türkiye 2. sezon 15. grup yarışmacı adayları

masterchef türkiye 2. sezon 16. grup yarışmacı adayları


Yorumlar (0)
açık
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 21 44
2. Başakşehir 22 43
3. Galatasaray 22 42
4. Sivasspor 22 42
5. Alanyaspor 22 39
6. Fenerbahçe 22 38
7. Beşiktaş 22 36
8. Göztepe 21 33
9. Gaziantep FK 21 27
10. Malatyaspor 21 24
11. Gençlerbirliği 22 24
12. Denizlispor 22 24
13. Çaykur Rizespor 20 24
14. Konyaspor 22 20
15. Ankaragücü 22 20
16. Antalyaspor 21 19
17. Kasımpaşa 21 16
18. Kayserispor 22 15
Takımlar O P
1. Hatayspor 22 42
2. Bursaspor 22 39
3. Erzurum BB 21 38
4. Adana Demirspor 22 34
5. Keçiörengücü 22 32
6. Akhisar Bld.Spor 22 32
7. Menemen Belediyespor 22 32
8. Altay 22 31
9. Fatih Karagümrük 22 31
10. Ümraniye 22 29
11. Giresunspor 21 28
12. Balıkesirspor 22 28
13. İstanbulspor 21 26
14. Altınordu 22 24
15. Osmanlıspor 22 18
16. Adanaspor 21 17
17. Eskişehirspor 22 16
18. Boluspor 22 16
Takımlar O P
1. Liverpool 26 76
2. Man City 25 51
3. Leicester City 26 50
4. Chelsea 25 41
5. Tottenham 26 40
6. Sheffield United 26 39
7. Wolverhampton 26 36
8. Everton 26 36
9. M. United 25 35
10. Arsenal 26 34
11. Burnley 26 34
12. Southampton 26 31
13. Newcastle 26 31
14. Crystal Palace 26 30
15. Brighton 26 27
16. Bournemouth 26 26
17. Aston Villa 26 25
18. West Ham 25 24
19. Watford 26 24
20. Norwich City 26 18
Takımlar O P
1. Real Madrid 24 53
2. Barcelona 24 52
3. Getafe 24 42
4. Atletico Madrid 24 40
5. Sevilla 24 40
6. Villarreal 24 38
7. Valencia 24 38
8. Real Sociedad 23 37
9. Granada 24 33
10. Athletic Bilbao 24 31
11. Osasuna 24 31
12. Real Betis 24 29
13. Levante 24 29
14. Deportivo Alaves 24 27
15. Real Valladolid 24 26
16. Eibar 23 24
17. Celta de Vigo 24 21
18. Mallorca 24 21
19. Leganés 24 19
20. Espanyol 24 19