13 Mayıs 2021 Perşembe reyting sonuçları | Bir Zamanlar Çukurova, Survivor ve Mucize Doktor

Türkiye'nin en çok tercih edilen kanalları arasında izlenme savaşı sürüyor. Haftanın dördüncü gününde de birçok önemli yapım ilk sırayı alabilmek adına izleyicilerin karşısına çıktı. Camdaki Kız'ın bayram sebebiyle yayınlanmadığı haftada Bir Zamanlar Çukurova, Survivor ve Mucize Doktor zirve mücadelesi verdi. Peki en çok hangi dizi izlendi? 13 Mayıs 2021 Perşembe reyting sonuçları haberimizde yer alıyor.

Medya 13.05.2021, 07:54 Burak ZİHNİ

Ulusal kanalların yayın akışlarında yer verdiği projelerin gün sonunda sıralandığı ve oranlarına göre veriler elde ettiği reyting sonuçları için geri sayım başladı. Birbirinden iddialı yapımların izleyicilerle buluştuğu günün ardından herkes sıralamaları, izlenme oranlarını ve kategorilerdeki sonuçları öğrenebilmek adına sorgulamalar gerçekleştiriyor. Koronavirüs sebebiyle daha fazla vatandaşın ekran karşısına geçip sokağa çıkma kısıtlaması sebebiyle zaman geçirdiği televizyondaki veriler de öğrenilmek isteniyor. Yeni başladığı yayın hayatında başarı yakalamak isteyen Bir Zamanlar Kıbrıs yine en çok araştırılan diziler arasındaki yerini aldı ve sonuçları merak konusu. Diğer yandan Bir Zamanlar Çukurova ve Mucize Doktor da zirve adayları. Survivor yarışma konusunda rakipsiz. Ana haber bültenlerinden Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber'in de gözü birincilikte. Esra Erol'da programı da yayın saatine rağmen potaya girmeyi başarıyor. Peki en çok hangi dizi, yarışma ya da program izlendi?  13 Mayıs 2021 Perşembe reyting sonuçları haberimizde yer alıyor.


 

13 Mayıs 2021 Perşembe reyting sonuçları

13 Mayıs tüm kanallara ait reyting sonuçları merak ediliyor. Günlük olarak yayınlanan ve Total, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülen reyting sonuçlarına göre sıralama açıklanıyor. Ancak 13 Mayıs Perşembe reyting sonuçları henüz belli değil. 10.15-10.30 arasında kamuoyu ile paylaşılacak. Geçen hafta sıralama şu şekildeydi;
 

TOTAL REYTİNG SONUÇLARI PERŞEMBE

1       BIR ZAMANLAR CUKUROVA     ATV

2       CAMDAKI KIZ        KANAL D

3       ESRA EROL'DA      ATV

4       SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER   FOX

5       HAVA DURUMU  ATV

6       MUCIZE DOKTOR  FOX

7       PROF.DR.NIHAT HATIPOGLU ILE IFTAR        ATV

8       MUGE ANLI ILE TATLI SERT      ATV

9       SURVIVOR   TV8

10     BIR ZAMANLAR KIBRIS    TRT 1

AB İLK 10 PROGRAM

1       CAMDAKI KIZ        KANAL D

2       SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER   FOX

3       BIR ZAMANLAR CUKUROVA     ATV

4       BIR ZAMANLAR KIBRIS    TRT 1

5       MUCIZE DOKTOR  FOX

6       CAMDAKI KIZ (OZET)      KANAL D

7       SURVIVOR   TV8

8       ESRA EROL'DA      ATV

9       HAVA DURUMU    ATV

10     MUGE ANLI ILE TATLI SERT      ATV

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138