2019 Survivor ne zaman başlayacak? Acun Ilıcalı tarihi açıkladı

Milyonlarca izleyicisi bulunan Survivor'ın 2019 senesindeki yayın tarihi belli oldu. Acun Ilıcalı o tarihi duyurdu. Peki Survivor ne zaman başlayacak?

Medya 10.12.2018, 09:53 10.12.2018, 09:57 Burak ZİHNİ
2019 Survivor ne zaman başlayacak? Acun Ilıcalı tarihi açıkladı

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışması ilgiyle bekleniyor. Yarışan yarışmacıların kıyasıya rekabete girdiği adada yeni senenin ikinci kritik duyurusu da yapıldı. Daha önce Dominik'te çekileceği kesinleşen yarışmanın başlama tarihi de açıklandı. Survivor ne zaman başlayacak?

Pantene Altın Kelebek Ödülleri törenine katılan Acun Ilıcalı, kırmızı halıda Survivor 2019 hakkında bilgi verdi.

Medyatik olmaları önemli değil
Ilıcalı, merakla beklenen Survivor 2019 Türkiye Yunanistan’ın Şubat ayının ilk haftasında yayınlanmaya başlayacağını duyurdu. Yarışmadaki ünlü isimlerin sorulması üzerine ise Ilıcalı, “Medyatik olması önemli değil. Bu sene iki mermi gibi takımın zorlu koşullarda yaşam mücadelesini izleyeceğiz. Hem Türkiye hem de Yunanistan takımlarında çok iyi yarışmacılar yer alacak’ şeklinde konuştu. Ilıcalı ayrıca ‘2018 yılı çok güzel bir yıl oldu bizim için. Dünyaya açıldık. Dominik’ten Altın Kelebek töreni için geldim” dedi.

Görüntüleri sosyal medyadan paylaşmıştı
Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde de, Survivor’ın çekileceği Dominik’teki yeni adanın görüntülerini paylaşmıştı. Acun Ilıcalı ve Acun Medya ekibi, 2019 yılında başlayacak olan Survivor için hazırlıklara başladı. Acun Ilıcalı yeni sezon için tüyoları vermiş ve “Allah gelecek sene katılacak yarışmacıların yardımcısı olsun” demişti.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138