22 Kasım 2018 Perşembe Reyting Sonuçları | Bir Zamanlar Çukurova, Avlu ve Bizim Hikaye Reytingleri

Televizyon ekranlarında en çok izlenen diziler belli oldu. Bir Zamanlar Çukurova, Avlu ve Bizim Hikaye arasında en çok izlenen hangisi? 22 Kasım 2018 Perşembe reyting sonuçları haberimizde.

Medya 23.11.2018, 06:33 23.11.2018, 11:06 Burak ZİHNİ
22 Kasım 2018 Perşembe Reyting Sonuçları | Bir Zamanlar Çukurova, Avlu ve Bizim Hikaye Reytingleri

Merakla beklenen 22 Kasım reyting sonuçları sıralamasında birbirinden iddialı yapımlar yer alıyor. Özellikle dizi dünyasının adeta kıran kırana mücadelesi büyük bir çekişmeyi de beraberinde getiriyor. Perşembe günlerinde ne çok izlenen diziler arasında Bir Zamanlar Çukurova, Avlu ve Bizim Hikaye bulunuyor. Hayranlarının adeta soluksuz izlediği ve şimdiden gelecek haftanın fragmanına gözattığı yapımların kaçıncı sırada yer alacağı araştırılıyor. 22 Kasım Perşembe reyting sonuçları ABC1, AB ve TOTAL reyting sonuçları için haberimizi okumanız yeterli olacaktır. Güne damga vuran yayınlar arasında Müge Anlı ile Tatlı Sert, Fatih Portakal ile FOX Ana Haber Bülteni, ATV Ana Haber Bülteni ve Show Ana Haber Bülteni de bulunuyor.

İzleyicilerin her gün merakla takip ettikleri ve kanalların birbirleriyle yarıştığı reyting sıralamalarında 22 Kasım 2018 Perşembe sonuçları belli oldu. SBT-TNS birincisi kim oldu? 22 Kasım 2018 Perşembe'de en çok hangi dizi ve program izlendi? En önemli kanalların başında gelen Fox TV, Kanal D, ATV, Star TV ve TV 8, reyting sıralamasında ne kadar puan aldı, kaçıncı oldu? Bu haftanın en çok izlenen dizileri ve kanalları hangileri? Soruların detayları haberimizde yer alıyor...

zafer gözütok

sevgi vurkun

Bir Zamanlar Çukurova 22 Kasım 2018 Perşembe reyting sonuçları - Neler yaşandı?
Yılmaz ve Demir'in büyük yüzleşmesi, Hünkar'ın canını yaktı. Yılmaz'ın vurduğu Hünkar, yaşayacak mı? Annesi olmadan yolunu şaşıracağını söyleyen Demir'in, Yılmaz'dan alacağı intikam çok acı olacak! İkilinin öfkesi, artık daha tehlikeli bir hal almaya başladı. Züleyha nereye gidiyor? Adnan bebeği alıp yola koyulan Züleyha'yı, yeni bölümde çok daha büyük yüzleşmeler bekliyor. Hünkar'ın vurulduğunu duyan Fekeli, mantığıyla mı yoksa duygularıyla mı hareket edecek?

fadime kara nerede

Avlu 22 Kasım 2018 Perşembe reyting sonuçları - Neler yaşandı?

Deniz’in beklenmeyen hamlesi cezaevi içinde ve dışında fırtınalar kopmasına neden olmuştur. Zerrin, öfkeden deliye dönmüş, Kudret korkudan ne yapacağını şaşırmıştır. Tüm cezaevi nefesini tutmuş bir ses, bir haber beklemektedir. Deniz, sürpriz bir ismin de yardımıyla hedefine adım adım yaklaşmaktadır. Fakat hesaba katmadığı haince kurulmuş bir tuzak onu beklemektedir.

fadime kara

Bizim Hikaye 22 Kasım 2018 Perşembe reyting sonuçkarı - Neler yaşandı?

Barış'ın en zor anında ona yine Filiz destek olmuş ve ona karşı olan öfkesini unutmuştur. Savaş'ın kalp naklinin başarılı olması da herkesi sevindirmiştir. Artık oğlu ölüm tehlikesini atlattığı için Barış'ı Filiz'den ayrı tutabilecek hiçbir şey yoktur. Filiz ise bir yandan Rahmet'i doğru yola sokmaya ve büyük bir siparişi yetiştirmeye çalışırken, bir yandan da Barış'ı tamamen unutmaya çalışıyordur. Fakat Filiz'in Selim'e olan güvenini kaybetmesi ile Barış'ın yeniden Elibollar'ın arasına girmesi Filiz'i çok zorlar. Kırk tarakta bezi olan Filiz, birini mutlaka elinden kaçıracaktır.

 


22 Kasım 2018 Perşembe Reyting Sonuçları | Bir Zamanlar Çukurova, Avlu ve Bizim Hikaye Reytingleri

Televizyon ekranlarının en çok izlenen kanallarında yayınlanan yapımlarla oluşturulan 22 Kasım 2018 Perşembe reyting sonuçları merak edilerek araştırılıyor. Zirve adaylarının Bir Zamanlar Çukurova, Fatih Portakal ile FOX Ana Haber Bülteni, Bizim Hikaye, Avlu ve Müge Anlı ile Tatlı Sert'in olduğu akşamda hangisi günü birinci tamamladı?

TİAK'ın aldırdığı karar sonrasında ayrıntılı reyting listesi vermek yasaktır. Tahminler 10.30'da web sitemizde olacak.

İşte sıralama
Bir Zamanlar Çukurova
Bizim Hikaye
Avlu

Yorumlar (0)