27 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada kim birinci oldu? Bu Hafta Kim Kazandı?

Güzel sunucu Zuhal Topal'ın sunumuyla ekranlara gelen Zuhal Topal'la Sofrada bir hafta finali ile daha karşımızda. Birbirinden beş iddialı yarışmacının yarıştığı haftada Büşra Tekin son performans için hünerlerini sergileyecek ve ardından kazanan açıklanacak. Peki 27 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada kim birinci oldu ve 15 bin lira kazandı? İşte detaylar..

Medya 27.03.2020, 10:50 27.03.2020, 18:53 Burak ZİHNİ
27 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada kim birinci oldu? Bu Hafta Kim Kazandı?

Hafta içi yayınlanan bölümleri ile binlerce kişiyi ekran başına kilitleyen Zuhal Topal'la Sofrada final günü ile karşımızda. Dün bilindiği üzere Deniz Alibeşe maharetlerini sergilemiş ve kayınvalidelerden puanları almıştı. Bugün ise sıra Elif Cesaraet'te. Cuma günü yarışmanın avantajını kullanmak isteyen genç yarışmacı hünerleri ile herkesten geçer not almak ve 15 bin lirayı kazanmak istiyor. Gün sonunda açıklanacak olan tablo sonrasında 27 Mart Cuma Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta kim kazandı? İşte 15 bin liranın sahibi..
 


23-27 Mart'ta kim yarıştı

Zuhal Topal'la Sofrada 23-27 Mart yarışmacıları bir hayli dikkat çekiciydi. 23 Mart Pazartesi Burcu Birol, 24 Mart Salı Feruza Diloğlu, 25 Mart Çarşamba Saadet Kaçar ve 26 Mart Perşembe Hasret Vural yarıştı. Bugün ise Büşra Tekin alacağı puanla birlikte haftanın kaderini belirleyecek.

Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

Son gün öncesinde yarışan yarışmacıların aldığı puanlar tabloyu az çok ortaya çıkarabiliyor ama yeri geldiğinde cuma günü hünerlerini sergileyen isimler de haftayı birinci bitirebiliyor. Şu andaki mevcut puan durumuna göre Feruza Diloğlu 30 puanla lider görünüyor. Eğer Büşra Hanım kendisini geçemezse Feruza Hanım 15 bin lira kazanacak. 

Yarışmacı Puan
Burcu Birol 25
Feruza Diloğlu 30
Saadet Kaçar 23
Hasret Vural 23
Büşra Tekin 28


 


Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta kim kazandı?

Zorlu günlerde birbirinden iddialı yarışmacıların ter döktüğü Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının kazananı açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Feruza Hanım birinci oldu.


zuhal topalla sofrada Büşra Tekin

Zuhal Topal'la Sofrada Büşra Tekin ve kaynanası Kadriye Tekin kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Büşra Tekin ve kaynanası Kadriye Tekin kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Dilek Sapmaz ve kaynanası Zöhre Sapmaz kimdir


Yorumlar (1)
Neriman Sakarya 7 ay önce
Zuhal Topalı keyifle izliyordum ama bu haftadan sonra izlemeyi düşünmüyorum çünkü çok büyük haksızlık yaptı. Sırf Güneş hanımı sevdiği için ona fazla verdi.. Ben buradan Zuhal Topala sesleniyorum kimseye sevdiğin için haksızlık yapma bu dünya geçici dünya öbür tarafta o gelinler yakana yapışınca kaçacak yerin yok. Ben ben seni sevdiğim için söylüyorum ama bundan sonra Zuhal bitti.. Hakkaniyetli olun. Güneş hanımda kaç yaşına gelmiş ama olmamış ham.. Haram kazandıktan sonra neye yarar. İnşAllah tadıyla harcamasın ve harcayamacak.. Ben bu arada hiç bir geline kaynanaya hiç bir şekilde yakın değilim tanımam.. Haksızlık olunca dayanamadım. Zuhal Topal ve Güneş hanım gün gelirde haksızlığa ugrarsaniz bu günü hatırlayın.
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?