7 Nisan 2021 Çarşamba Reyting Sonuçları | Sadakatsiz, Kuruluş Osman ve Doğduğun Ev Kaderindir

Televizyon ekranlarında yaytınlanan diziler, yarışmalar, programlar ve daha birçok kategorideki yapımların gün sonunda elde edeceği sıralamalar çok önemli. Özellikle diziler ve yarışmalar yeterli oranları alamadığı zaman erken final gerçeği ile karşılaşabiliyorlar. Çarşamba akşamı da kıyasıya bir mücadele vardı ve en çok izlenenler merak ediliyor araştırılıyor. Öne çıkanlar arasında Sadakatsiz, Kuruluş Osman ve Doğduğun Ev Kaderindir var. Peki en çok hangisi izlendi? 7 Nisan 2021 Çarşamba Reyting Sonuçları haberimizde yer alıyor.

Medya 07.04.2021, 11:04 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen kanalları arasında reytng savaşı sürüyor. Birbirinden iddialı diziler, yarışmalar, programlar, ana haber bültenleri ve daha birçok kategorideki yapımın gün sonunda elde edeceği sıralama merakla bekleniyor. İzleyiciler sevdikleri yayınların sıralamasını öğrenmek isterken kanallar güvendikleri ve reyting kozu olarak gördükleri tüm yapımları üst sıralarda görmeyi hedefliyor. Reklam verenler de yüksek izlenme oranı bulunan yayınlara yatırım yapma kararı alıyor. Program sunucuları, dizilerde rol alan oyuncular ve set çalışanlarına kadar binlerce kişi bu sıralamayı bekliyor. Öne çıkanlar arasında Sadakatsiz, Kuruluş Osman ve Doğduğun Ev Kaderindir var. Peki, en çok hangi dizi izlendi? 7 Nisan 2021 Çarşamba Reyting Sonuçları haberimizde yer alıyor.


 

7 NİSAN 2021 ÇARŞAMBA REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Prime time kuşağı başta olmak üzere günün birçok saatinde yayınlanan yapımların sıralandığı reyting sonuçları hakkında sürekli sorgulamalar yapılıyor. Birbirinden iddialo ve değerli yapımların karşı karşıya gelinmesi rekabet düzeyini ve özellikle dizilerin kalitesini artırıyor. Survivor'un yayınlanmaması sebebiyle çarşamba günleri dizilerin çekişmesine sahne oluyor. 7 Nisan tüm kanallara ait reyting sonuçları merak ediliyor. Günlük olarak yayınlanan ve Total, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülen reyting sonuçlarına göre sıralama açıklanıyor. Ancak 7 Nisan Çarşamba reyting sonuçları henüz belli değil. 10.15-10.30 arasında kamuoyu ile paylaşılacak. Geçen hafta sıralama şu şekildeydi;


 

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1         KURULUS OSMAN  ATV

2         SADAKATSIZ KANAL D

3         ESRA EROL'DA         ATV

4         SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER     FOX

5         MUGE ANLI ILE TATLI SERT         ATV

6         KURULUS OSMAN (OZET) ATV

7         SADAKATSIZ (OZET)          KANAL D

8         ATV ANA HABER     ATV

9         DOGDUGUN EV KADERINDIR     TV8

10       BENIM ADIM MELEK         TRT 1

AB İLK 10 PROGRAM

1         SADAKATSIZ KANAL D

2         KURULUS OSMAN  ATV

3         SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER     FOX

4         SADAKATSIZ (OZET)          KANAL D

5         DOGDUGUN EV KADERINDIR     TV8

6         ESRA EROL'DA         ATV

7         MASUMIYET FOX

8         KURULUS OSMAN (OZET) ATV

9         MUGE ANLI ILE TATLI SERT         ATV

10       HAVA DURUMU     KANAL D

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?