Acun Ilıcalı bombayı patlattı! İşte yeni adresi

Televizyon dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Acun Ilıcalı katıldığı televizyon programında yeni adresini açıkladı ve iddiaları doğruladı.

Medya 04.10.2018, 09:18 Burak ZİHNİ
Acun Ilıcalı bombayı patlattı! İşte yeni adresi

Uzun zamandır adı Fenerbahçe TV ile anılan ve bu zamana kadar yaptığı projelerle herkesin takdirini kazanan Acun Ilıcalı'nın kanalın sorumluluğunu üstlendiği açıklandı. Başarılı televizyoncu Buket Aydın'ın konuğu olarak katıldığı CNN Türk ekranlarında "Bana verildi diye bir durum yok, sorumluluğunu aldım. Açıkçası olayın organizasyonunu yapıp destek vereceğim. Televizyonculuktaki bildiğimiz, gördüğümüz bütün her şeyi kulübümüz için kullanacağız" dedi.

Dijital hesaplar bambaşka bir yere gelecek

Ilcalı şunları söyledi; "Bana verildi diye bir durum yok. Sorumluluğunu aldım diyelim, doğru. Fenerbahçe TV için sağ olsunlar beni çağırdılar, 'Bu konuda yardımcı olabilir misin?' diye görüş bildirdiler. Ben konu Fenerbahçe olduğu zaman sevdiğim, gönül verdiğim bir kulüp. Hepimizin tuttuğu kulüpler var. Bir şekilde hepimiz o kulübe faydalı olmaya çalışıyoruz, ürünlerini alıyoruz, maça gidiyoruz. Şimdi benim hacmim daha büyük olduğu için hani bundan daha fazlasını yapabildiğim için açıkçası o yönde de hizmet vermek istiyorum. Bu tamamen gönlümden gelen, çocukluğumda bana çok mutluluk yaşatmış olan bir kulübe borcum gibi görüyorum. Ve bu yönde de açıkçası teklif geldiği zaman orası ile ilgili ciddi bir değişiklik olması gerektiğini söyledim. Bununla ilgili de projeyi yönetime ilettim. Onlar da etkilendiler. Ben açıkçası olayın organizasyonunu yapıp destek de vereceğim. Fenerbahçe TV ve Fenerbahçe'nin dijital hesapları bambaşka bir yere gelecek. Televizyonculuktaki bildiğimiz, gördüğümüz bütün her şeyi kulübümüz için kullanacağız."

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138