Acun Medya iş ilanları | Acun Ilıcalı personel alımı yapacak

Türkiye'nin en büyük medya şirketlerinden biri olan Acun Medya, yayımladığı ilanlarla 11 branşta personel alımı yapacağını duyurdu. Peki Acun Medya iş ilanları kapsamındaki branşlar nedir? Başvuru tarihleri ve şartları haberimizde yer alıyor.

Medya 31.12.2019, 13:48 Burak ZİHNİ
Acun Medya iş ilanları | Acun Ilıcalı personel alımı yapacak

Birbirinden gösterişli yapımlar, diziler ve yarışmalarla ekranları neşelendiren TV8'in sahibi Acun Ilıcalı, şirketi için taze kan arayışına girdi. Bir ilan sitesi üzerinden yapılan çağrıda personel alımı gerçekleştirileceği duyuruldu. Türkiye kadar dünyanın birçok ülkesinde de ses getiren yayınlara imza atan ekibe katılmak isteyen adaylar için branşlara göre sayfalar belirlendi. Acun Medya Prodüksiyon'da çalışmayı planlayan okuyucularımız adına derlediğimiz haberde tüm detayları bulabilir ve gerekli bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Yayımlanan ilanlara göre 11 farklı branşta personel alımı yapılacak. Peki Acun Medya'da çalışmak amacında olan kişiler ilanlara nasıl başvuru yapacak? İşte detaylar...

 

Acun Medya iş ilanları | Alım yapılacak branşlar

Ilıcalı'nın şirketini personel alımı gerçekleştirilecek branşlar şu şekilde;

Romence Tercüman
Macarca Tercüman
Depo Yöneticisi
Oracle Fonksiyonel Analist (Lojistik)
Sosyal Medya Uzmanı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı
Teknik Eleman
Restoran Müdürü
İspanyolca Tercüman
Budget And Planning Supervısor
Mimar kadroları


Acun Medya iş ilanları başvuru nasıl yapılır?

Başvuru yapmak isteyenlerin https://bit.ly/35eVyTA linkini tarayıcıların url bölümüne yapıştırarak ulaşması ve uygun kadrolar için müracaatlarını tamamlaması gerekmektedir.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138