Arka Sokaklar 555. bölüm tek parça izle - 556. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Televizyon ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen ve her geçen gün daha da fazla ilgiyle izlenen Arka Sokaklar'da heyecan kaldığı yerden sürüyor. İki haftada bir yayınlanan bölümleriyle izleyicisin karşısına çıkan dizi yine dopdolu. Hüsnü'nün koronavirüsü yenmesinin ardından yaşanacaklar da merakla bekleniyor. Arka Sokaklar 555. bölüm izle seçeneği ile karşınızdayız. İşte detaylar...

Medya 05.06.2020, 12:57 Burak ZİHNİ
Arka Sokaklar 555. bölüm tek parça izle - 556. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Cuma akşamlarının zirve sahibi Arka Sokaklar dizisi yeni bölümüyle ekranlardaki yerini aldı. Zafer Engin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan başta olmak üzere güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çekerek bu sezon da gündemden düşmeyen Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde neler olacağı da merak edilerek araştırılıyor. Arka Sokaklar 555. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ve Arka Sokaklar 556. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı haberimizde.


Arka Sokaklar 555. bölüm özeti
Hakan'ın canı verilen görev sonrasında tehlikeye girmiştir. Ekip ise arkadaşlarını bırakmak niyetinde değildir. Nazike, arkadaşlarıyla piknik yaparken yakalanır ve Zeliha da bunu arkadaşlarıyla görütüler. Hakan ve Bahar ne yaptı? Selin'den Mesut'a eldiven hediyesi!  Erdi, İstanbul’a kaçak yolcu getirmektedir. Yolculardan biri rahatsızlanır ve Erdi onu hastaneye bırakmak zorunda kalır. Başta Hüsnü olmak üzere ekip kamera görüntülerinden, Erdi’nin yine pis işlere bulaştığını öğrenir. Barış isimli kurye Gazi’nin Yeri’ne de servis yapmaktadır. Barış kaçarak evlenmiştir ve karısı hamiledir. Maddi zorluk yaşamaktadırlar. Gazi’nin Yeri’nde, Mesut’la  tanışır. Mesut, Barış’ın hikayesinden etkilenmiştir. Barış ciddi anlamda rahatsızlanmıştır ve olay medyaya yansır. Her yerde aranmaktadır. Hakan ve Bahar o günden sonra köşe kapmaca oynamaya başlar. Devriyelerini birbirine denk getirmemeye çalışırlar. Selin de durumun farkına varmıştır. En sonunda aynı devriyeye denk gelirler. Bahar anlamlandıramadığı bu yakınlaşmadan dolayı oldukça agresiftir ve bunu Hakan’ı kıracak şekilde dile getirir. Fevzi isimli adam dayak sonucu ölmüştür. Adli Tıp’a annesi gelir. Gözyaşı içinde oğlunun garson olduğunu ve işsiz kaldığını söyler. Esmer lakaplı spor salonu sahibi de oradadır. Bu olayın arkasında yasadışı dövüş yapılan ve insanların canına kast eden bir çete olduğu anlaşılır. Esmer de onlarla bağlantılıdır. Ekibimiz bu olayı çözmek için Hakan’ı gizli göreve gönderir. Hakan dövüşmek isteyen adamlardan biri gibi aralarına karışacaktır.


MERVE OFLAZ

Kanal D Arka Sokaklar 555. bölüm full tek parça HD izle
Cuma günlerinin zirve adaylarından biri olan Arka Sokaklar 555. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Arka Sokaklar'ın 555. bölümünü kanald.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

arka sokaklar hande başak atıcı fotoğrafları

Arka Sokaklar 556. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar 556. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa Kanal D.com.tr ve Kanal D Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)