Arka Sokaklar Ali Komiser ölecek mi? 513. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Arka Sokaklar'ın son bölümünde Asaf'ın bıçaklı saldırısına uğrayan Ali ölecek mi? sorusu günün gündemine oturdu. Dizi dünyasının merak ettiği sorunun cevabı haberimizde. Peki Arka Sokaklar 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Medya 06.04.2019, 08:39 14.04.2019, 07:42 Burak ZİHNİ
Arka Sokaklar Ali Komiser ölecek mi? 513. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Rıza Baba ve ekibi önemli bir kayıp vermek üzere. Arka Sokaklar'ın Kanal D'de yayınlanan son bölümde herkesin yüreği ağzına geldi. Engin ve Ali, Asaf ile Zahir'in eline rehin düşmüştü. Ekip Engin'i kurtarırken Ali'nin peşine düşmüştü. Onu da kurtarmaya ramak kalmıştı ancak beklenmedik bir olay gerçekleşti. Asaf Ali'ye bıçakla saldırdı ve bölüm o anda bitti. Dizi izleyicileri de Arka Sokaklar Ali ölecek mi? diye sormaya başladı.
 


Arka Sokaklar 513. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin yıllardır beğenilerek izlenen dizisi Arka Sokaklar'ın 513. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz diziye ait Youtube kanalından 513. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.


Arka Sokaklar Ali öldü mü?

Diziye ilk bölümden bu yana katkıda bulunan Ali önce ekipte bir polis iken daha sonra Ali Rıza'nın damadı ve komiser oldu. Uzun soluklu bir kariyere sahip olan Ali daha önce de pek çok kez ölümden döndü. Keskin nişancılığı sayesinde uzun menzilli hedeflerin korkulu rüyası haline gelen Ali diziye devam edecektir.

Yorumlar (7)
Arka sokakları seven bir insan 2 yıl önce
Oh be Ali ölmedi iykide
ölmedi ali ölseydi birdaha
arka sokakları izlemezdim
Emir55 2 yıl önce
Gerçekten mi?
ali soylu 2 yıl önce
lan ben ölmem
Ali ölecek mi 2 yıl önce
Rahime. Bagıröz 2 yıl önce
Ali ölecek mi
Emirhan 2 yıl önce
Ölse film biter zaten
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?