Aşk Bir Rüya 100. bölüm özeti ve fragmanı izle - 30 Mayıs Cumartesi

Kanal 7'nin Hint dizisi Aşk Bir Rüya her geçen gün adından daha fazla söz ettiriyor. Yemin'in sona ermesiyle birlikte izlenme oranları da artan dizinin yeni bölümünde yaşanacaklar merak ediliyor. Aşk Bir Rüya 100. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 29.05.2020, 10:03 Burak ZİHNİ
Aşk Bir Rüya 100. bölüm özeti ve fragmanı izle - 30 Mayıs Cumartesi

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Aşk Bir Rüya oldu. Dizinin 100. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Aşk Bir Rüya 100. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Aşk Bir Rüya 100. bölüm özeti

Druv her şeyi yazıp imzalar ama akşama ayrılacaksınız bu kağıdın önemi olmayacak diye içinden geçirir. Suman ve Preeti Vasu’ya gelip Şada bir şeyler planlıyor diye şikayet ederler. Vasu eğer bir yanlış yaparsa evden kovulacağını biliyor gidin diye onları gönderir ama Şada’ya dikkat eksilir. Thapki rasam törenini yapar. Şada ortalarda yoktur bu Vasu’nun gözünden kaçmaz. Thapki büyüklerin duasını alırken Druv Bihan’a gel çıkalım deyip çıkarır. Bihan olmadığı için herkes onu aramaya başlar. Suman ve Preeti Bihan’ı arar ve telefonuna ulaşılamadığını söylerler. Thapki Bihan’ın başına bir şey geldi diye panikle odaya girdiğinde Bihan’ın tehlikede olduğunu yazan bir kağıt bulur. Endişe içinde kağıdı okuyup yola koyulur. Druv ise Şada’yı bayıltıp fıçının içine koymuştur. Fıçıyı su ile dolması için de çeşmeyi açmıştır. çektiği resmi Thapki’ye gönderir. Geldiğinde ya Bihan’ı ya da Şada ve beni seçeceksin diye tehdit eder. Thapki Druv’u kurtarınca Bihan şok olur ve gözleri yaşlarla dolu halde oradan uzaklaşır. Druv ise suyu kesmesi için telefondan mesaj gönderir. Druv geldiğinde Şada’yı fıçıdan çıkarır. Şada’nın dışarıda yağmurda ıslandığı yalanı ile Druv gerçeği gizler. Rama töreni tamamlanır. Herkes odasına gittiğinde Thapki Bihan’ın ayağına dokunup dua almak isteyince Bihan sana dua yok, sana sevgim de yok der. Thapki şok olurken tüm bunları uzaktan izleyen Druv sevinir. Thapki itiraf emktubu verir ama mektup boştur. Bihan sinirlenirken ona iki gün içinde tüm gerçeği evdekilere de söylemesi için süre verir.Aşk Bir Rüya genel konusu

Kekemeliği yüzünden kimsenin evlenmek istemediği Thapki sevgi dolu bir kızdır. Düğün günü kekemeliği yüzünden terk edilen Thapki hayatını değiştirmeye karar verip bir işe girer. Yeni işinde kendisini nelerin beklediğinden habersiz olan Thapki hayatının aşkını bulabilecek mi?


Aşk Bir Rüya oyuncu kadrosu

  • Jigyasa Singh
  • Manish Goplani
  • Ankit Bathla
  • Sheena Bajaj
  • Monica Khann
  • Jaya Battacharya
  • Jairoop Jeevan
  • Sabina Jat


Aşk Bir Rüya 101. bölüm fragmanı

İlgiyle izlenen dizinin ardından binlerce kişi yeni günde neler yaşanacağını merakla bekliyor. Aşk Bir Rüya'nın 31 Mayıs Pazar günü yayınlanacak olan 101. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak.
 


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?