Aşk Bir Rüya 131. bölüm özeti ve fragmanı izle - 30 Haziran Salı

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizilerinden biri olan ve her geçen gün popülaritesini artıran Aşk Bir Rüya yeni bölümü ile karşınızda. Dizide neler yaşanacağı yönünde araştırmalar yapılırken her gelişmenin neleri beraberinde getireceği de öğrenilmek isteniyor. Aşk Bir Rüya 131. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 29.06.2020, 06:58 29.06.2020, 07:02 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Aşk Bir Rüya oldu. Dizinin 131. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Aşk Bir Rüya 131. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Aşk Bir Rüya 131. bölüm özeti

Tapki her şeyi anlatır ve Bihan’ın bebeğinin katili olduğunu söyler. Vasu Bihan ne olursa olsun bu işi yapamaz derken Tapki ona mektup olayını anlatır. Vasu adını anmadan Bihan ile mektup hakkında konuşacağını ve gerçeği öğreneceğini söyler. Sankara onları dinliyor ve bir şeyler yapması gerektiğini düşünüyor. Kabir Neha’nın yanına gider ve Tapki’nin masum olduğunu, ona zarar vermeden Bihan’dan intikamını alacağını söyler.

Sankara Bihan’a bir mektup verir ve duygularını mu mektuba yazdığını söyler. Bihan sinirlenir ve mektubu parçalar. Ardından Vasu gelir ve ona Tapki’nin yazdığı mektuptan bahseder. Bihan SAnkara’nın yazdığı mektubu zannederek onu parçaladığını söyler. Vasu Tapki seni adam etmek için çok uğraştı derken Bihan şimdi de hayvanlaştırdı diyerek çıkar. Sankara daha sonra Tapki ve Bihan’ı birlikte öldürmeyi düşünüyor. Vasu ise Bihan’ın bu davranışlarının garip olduğunu düşünerek araştırmayı planlıyor. Vasu Tapki’ye gider ve onun yanında olduğunu söyler.

Aditi ve Duruv bir otel odasında geceyi geçirirken Şada Aditi’nin uyanıklığı sayesinde rezil olmuştur. Aditi, Şada’nın onları dinlediğini düşünerek başka bir otelden rezerv yaptırmış ve onu aldatmıştır. Şada otele geldiğinde Aditi’nin görüntülü mesajını dinler ve kandırıldığını anlar. Sankara, Tapki’yi öldürmek için harekete geçer. Bir kum havuzu ayarlar ve Tapki’yi kloroform gazı ile uyutarak bunun içine kor. Ardından havuza makine ile kum boşaltmaya başlar.

Tapki kendine gelince akan kumu durdurmaya çalışır ancak nafile. Bihan ve Kabir de Tapki’yi aramaya başlar. Kabir keçiyi görür ve ondan Tapki’ye götürmesini ister. Keçi onu Tapki’nin bulunduğu kum havuzuna götürür. Kabir Tapki’yi bilinçsiz halde bulur ve onu bulunduğu yerden çıkarır. Tapki kendisini kurtaran Kabir’e sarılırken Bihan kıskanır. Bihan ondan Tapki’ye dokunmamasını ister.

Tapki kendine iyice gelince Kabir ondan evlenmesini ister. Tapki de bu kararını aileye açıklar ve Kabir ile yarın evleneceklerini söyler. Duruv Tapki’nin bu kararını değiştirmeyi düşünürken Aditi Duruv’dan Vani’ye destek olmasını ister. Bihan bu kararın ardından kendisini içkiye verir. Tapki ile geçirdiği güzel günleri hatırlar. Vasu Tapki’nin evlenmesinin yanlış olduğunu düşünüyordur. Bihan’ın cüzdanına bakıp mektubu bulmaya çalışır. Ancak daha öncesinde Sankara durumu fark etmiş ve Bihan’ın eski cüzdanını koymuştur.

Tapki ve Kabir tapınağa evlenmeye giderler. Duruv, Vasu ve diğerleri Bihan’ı görür ve dün geceden beri nerede olduğunu sorarlar. Bihan Tapki’nin evleneceğini söyler ve tapınağa birlikte giderler. Pandit evliliğin gerçekleştiğini söylediğinde Bihan yıkılır ve yere çöker. Bihan adamlarından Kabir’i dövmesini ister. Adamlar Kabir’i döverken yanlışlıkla Tapki’ye de vururlar. Bihan adamlarına kızarken Tapki Kabir’e dokunmaya nasıl cesaret edersiniz diye bağırır.

Bihan elini keserek tapınaktaki ateşin başına gider. Tapki ile ilişkisinin tamamen sona erdiğini açıklar. Duruv ve Vasu şok olurken Sankara mutludur. 
Aşk Bir Rüya genel konusu

Kekemeliği yüzünden kimsenin evlenmek istemediği Thapki sevgi dolu bir kızdır. Düğün günü kekemeliği yüzünden terk edilen Thapki hayatını değiştirmeye karar verip bir işe girer. Yeni işinde kendisini nelerin beklediğinden habersiz olan Thapki hayatının aşkını bulabilecek mi?


Aşk Bir Rüya oyuncu kadrosu

  • Jigyasa Singh
  • Manish Goplani
  • Ankit Bathla
  • Sheena Bajaj
  • Monica Khann
  • Jaya Battacharya
  • Jairoop Jeevan
  • Sabina Jat


Aşk Bir Rüya 132. bölüm fragmanı

İlgiyle izlenen dizinin ardından binlerce kişi yeni günde neler yaşanacağını merakla bekliyor. Aşk Bir Rüya'nın 1 Temmuz Çarşamba günü yayınlanacak olan 132. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?