Aşk Bir Rüya 145. bölüm özeti ve fragmanı izle - 14 Temmuz Salı

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizilerinden biri olan ve her geçen gün popülaritesini artıran Aşk Bir Rüya yeni bölümü ile karşınızda. Dizide neler yaşanacağı yönünde araştırmalar yapılırken her gelişmenin neleri beraberinde getireceği de öğrenilmek isteniyor. Aşk Bir Rüya 145. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Medya 13.07.2020, 06:50 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Aşk Bir Rüya oldu. Dizinin 146. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Aşk Bir Rüya 146. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Aşk Bir Rüya 146. bölüm özeti

Kabir, Bihan’a daha önce bir evi yaktın mı diye sorar. Bihan ben asla öyle bir şey yapmam diye karşılık verir. Yalan makinesi yeşil yanar. Kabir ısrarla tekrar tekrar sorar ancak her defasında yeşil ışık yanınca Kabir makinenin bozuk olduğunu söyler ve yarışma için ara verilir. Kabir makineyi tamir için bakmalarını ister. Verilen aradan sonra yarışma kaldığı yerden devam eder. Kabir son olarak eski karın Tapki’yi seviyor musun diye sorar. Bihan yediği hakaretleri ve tokadı düşünür. Kabir ondan cevaplamasını ister. Bihan onu hala çok seviyorum der. Işık yine yeşil yanar. Tapki ile Bihan göz göze gelirken Tapki duygusallaşır ve ağlar. Herkes Bihan’ı tebrik ederken Tapki birileri tarafından bir odaya zorla sokulur. Tapki beni kimler kaçırdı diye düşünürken Neha ve Sankara görünür. Bihan Tapki’nin etrafta olmadığını fark eder ve aşk itirafından sonra utanıp gitmiş olabileceğini söyler. Neha ve Sankara Tapki’yi bir yere getirirler ve onu öldürmeyi düşünürler. Ancak bunu şüpheleri dağıtmak için daha sonra yapacaklardır. Kabir evi terk ederken bir müddet sonra bazı adamlarla geri döner. Bihan’ın alnına silahını dayar ve düello yapacaklarını söyler. Bihan’ın ailesinin ısrarına rağmen kabul eder. İkili arkalarını dönerek giderken davul çalıyor. Davul sesi susunca birbirlerine ateş edecekler. Davul sesi susunca Kabir silahını ateşler. Herkes şokla bağırırken ne Bihan ne de Kabir’de bir şey vardır. Kabir Bihan’ın yanındaki vazoyu hedef almış, Bihan ise ateş bile etmemiştir. Kabir neden ateş etmedin diye sorar. Bihan eğer ateş etseydim suçsuz olduğumu kanıtlayamazdım der ve bir kere daha kardeşine bir şey yapmadığını söyler. Kabir Neha’yı da alıp gider. Bihan Tapki’nin uzun zamandan beri görünmediğini söyler. Preti bir video gösterirken Tapki’nin kaçırılma anını da çekmiştir. Bihan Tapki’yi bulmak için harekete geçerken Kabir de onunla birlikte gelmek istediğini söyler. Sankarave Neha telaşlanırlar. Sankara Tapki’nin yerinin değiştirilmesini düşünür. Bihan ve Kabir Tapki’yi götüren sürücüyü bulurlar ve ondan Tapki’nin yerini öğrenirler. Sankara Tapki’yi başka bir yere getirir. Onun etrafına gaz yağı döker ve balıkla birlikte öleceğini söyler. Tapki’nin başını örten burka sıyrılırken Sankara Tapki yerine kukla görünce şok olur. Tapki Sankara’nın arkasından kafasına vurarak onu bayıltır. Sankara gözlerini açtığında kendini Pandey Malikanesinde bulur. Tapki ona su atarak kendine getirir. Sankara elleri bağlı ve karşısında balıkla aturan Tapki’yi görünce korkar. Tapki Neha ile beni bu balıkla delirtmeye çalıştınız şimdi balık benim elimde ve ben de aynısını sana yapacağım der. Bu sırada Pandey ailesi gelir.
Aşk Bir Rüya genel konusu

Kekemeliği yüzünden kimsenin evlenmek istemediği Thapki sevgi dolu bir kızdır. Düğün günü kekemeliği yüzünden terk edilen Thapki hayatını değiştirmeye karar verip bir işe girer. Yeni işinde kendisini nelerin beklediğinden habersiz olan Thapki hayatının aşkını bulabilecek mi?


Aşk Bir Rüya oyuncu kadrosu

  • Jigyasa Singh
  • Manish Goplani
  • Ankit Bathla
  • Sheena Bajaj
  • Monica Khann
  • Jaya Battacharya
  • Jairoop Jeevan
  • Sabina Jat


Aşk Bir Rüya 146. bölüm fragmanı

İlgiyle izlenen dizinin ardından binlerce kişi yeni günde neler yaşanacağını merakla bekliyor. Aşk Bir Rüya'nın 146. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?