Aşk Bir Rüya 161. bölüm özeti ve fragmanı izle - 31 Temmuz Cuma

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizilerinden biri olan ve her geçen gün popülaritesini artıran Aşk Bir Rüya yeni bölümü ile karşınızda. Dizide neler yaşanacağı yönünde araştırmalar yapılırken her gelişmenin neleri beraberinde getireceği de öğrenilmek isteniyor. Aşk Bir Rüya 161. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Medya 30.07.2020, 06:40 30.07.2020, 07:13 Burak ZİHNİ

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Aşk Bir Rüya oldu. Dizinin 161. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Aşk Bir Rüya 161. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Aşk Bir Rüya 161. bölüm özeti

Belediyenin su kuyruğunda bir kadın gelir ve herkesin önüne geçer. Kadınlardan biri sen kimsin diye tepki gösterirken Kosi kadının elini büker. Kadın ondan özür diler ve burada yeni olduğu için tanımadığını söyler. Tapki Tina’yı nişan için hazırlarken Bani’den bahsederler. Tapki ağlarken Bani’nin yakında geleceğinden emin. Kosi eve gelir ve Bani için doğum günü pastası hazırlar. Tapki pastayı fırlatır ve Tapki’nin kendisi için yaptığı her şeyi reddettiğini söyler. Kosi ben de senin annen sayılırım derken Tapki sen sadece bana baktın ve hiç bir şeyim değilsin diye karşılık verir. Bani Tina’nın nişanı için gazetedeki haberi okur. Gazete haberini alır ve daha önce Tapki haberleri olan duvara yapıştırır. Şimdi Tapki ile görüşeceğini ve intikamını alacağını belirtir. Kosi çok mutlu olur. Tina’nın 22. yaş günü için nişanlısı Samar bekleniyor. Samar ülkenin ünlü radyo programcısı. Samar trafiğe takılınca hayranları tarafından görülür. Samar arabadan inip kaçar. Hayranları ona yetişince şoför olduğunu anlarlar. Gerçek Samar ise şoför kılığında yaş gününe yetişmiştir. Tina onu görünce sarılır. Samar pek de memnun gözükmüyor. Bani ise erkeklerle hokey oynar. İçlerinden Munna diye bir erkek onu seviyor ancak duygularını ifade etmiş değil. Bani giderken arkadaşları Munna’ya takılır. Munna zamanı geldiğinde Bani’ye arkadaşlık teklif edeceğini söyler. Vasu Samar’ın annesine bazı kağıtlar verir ve imzalamasını ister. Tapki bundan rahatsız olur ve bunun yanlış olduğunu belirtir. Vasu benim için yanlış değil derken Tapki Samar’ın bundan rahatsız olacağını düşünür. Tapki tapınağa gider ve kızı ve Bihan için dua eder. Tapki bir kızın kamyonun kornasını duymadığını görür ve koşarak onu son anda kurtarır. Tapki kurtardığı kişinin kendi kızı olduğunu görünce şok olur ve ağlamaya başlar. Ancak Bani tepkisizdir. Tapki bu zamana kadar nerdeydin diye sorar. Bani sessizliğini sürdürürken Tapki onu eve götüreceğini söyler. Samar Vasu’nun imzalattığı kağıdı görünce sinirlenir. Tapki Bani ile birlikte eve gelir. Pandey ailesi onları görünce şaşırırlar. Karşılarında Tapki’nin kopyası Bani vardır. (Hintliler para yok diye herhalde her zaman böyle senaryo üretiyorlar. Tapki’nin kızı kopyası) Bani onlarla sarılır ve hasret giderir. Tina beni neden terk ettin diye kızarken baba bu zamana kadar nerede kaldığını sorar. Kosi başında palu ile gelir ve benimle birlikte kaldı der. Aşk Bir Rüya 31 Temmuz Özeti sona erdi.
Aşk Bir Rüya genel konusu

Kekemeliği yüzünden kimsenin evlenmek istemediği Thapki sevgi dolu bir kızdır. Düğün günü kekemeliği yüzünden terk edilen Thapki hayatını değiştirmeye karar verip bir işe girer. Yeni işinde kendisini nelerin beklediğinden habersiz olan Thapki hayatının aşkını bulabilecek mi?


Aşk Bir Rüya oyuncu kadrosu

  • Jigyasa Singh
  • Manish Goplani
  • Ankit Bathla
  • Sheena Bajaj
  • Monica Khann
  • Jaya Battacharya
  • Jairoop Jeevan
  • Sabina Jat


Aşk Bir Rüya 162. bölüm fragmanı

İlgiyle izlenen dizinin ardından binlerce kişi yeni günde neler yaşanacağını merakla bekliyor. Aşk Bir Rüya'nın 162. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Yorumlar (0)