Aşk Bir Rüya 38. bölüm özeti ve fragmanı izle - 27 Mart Cuma

Kanal 7'nin yeni başlayan ve uzun sürecek olan dizisi Aşk Bir Rüya izleyiciler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor ve araştırılıyor. Aşk Bir Rüya 38. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 26.03.2020, 11:47
Aşk Bir Rüya 38. bölüm özeti ve fragmanı izle - 27 Mart Cuma

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Aşk Bir Rüya oldu. Dizi artık sabahları saat 09:15'te tekrar bölümü ve akşam da Yemin'den sonra 21:30'da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 38. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Aşk Bir Rüya 38. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Aşk Bir Rüya 38. bölüm özeti

Thapki’nin üzerine ghee tenekesi düşmese de içindeki sıcak ghee dökülür. Thapki acı içinde bağırınca Bihan gelir. Onu dışarı çıkarıp üzerine hortumla su tutar. İkili suyun altında göz göze gelir. Aşk Bir Rüya 38. bölüm özetimiz başlıyor. Ardından bunun nasıl olduğunu anlamak üzere geri dönerler. Thapki Shraddha’nın ghee kutusunu almasını söylediğini hatırlar. Bihan ise ampülü tamir edince yerdeki ipi görürler. Bihan bunu kim yaptı deyince Thapki duvardaki kınayı görür ve Shraddha’ya uyguladığı kına tasarımı olduğunu anlar. Bihan’a da bunu söyler.Birlikte olanları vasu’ya anlatmaya gittiklerinde Shraddha’nın elinde makası görünce şaşırırlar. Vasu saçını kestiği için ona teşekkür eder. Shraddha bir de üstüne Bihan’a spor salonu üyelik kartı hediye eder. Druv ise geldiğinde Shraddha’ya balayı biletlerini hediye eder. Shraddha daha sonra sevinçle gider. bihan ve Thapki onun gerçek yüzünü gösterme konusunda anlaşırlar. Bihan kart oyununda Shraddha’yı yenmeyi planlar. Thapki de ona yardım edecektir ama Thapki yardım etmek istemez. Bihan yenilir. Ara verdiklerinde Thapki kandıramama kimseyi der. Bihan madem öyle bu işi kendim halledeceğim der. Bihan onun hile yaptığını videoya çekmesi için Thapki’den yardım alır. Bihan oyunu kazanırken Shraddha sinir olur. Telefonun şarjı bitince olan olur oyunu kaybeden Bihan ile bir kıza yenildin diye dalga geçerler. Bihan sinirle oradan çıkar. Diwali için Thapki ailesini arar ama telefonu diwakar açar. Thapki onu tanır ama ailesi varun üşütmüş sesi değişmiş diye yalan söyler. Thapki bu gerçeği öğrenirse yıkılır kimse bu evlilikten bahsetmesin deyince diwakar kararını verir. Thapkilerin evine gider. Bihan onu nasıl olur da buraya gelmeye cüret edersin der. diwakar artık akraba olduğunu söyler ve gerçeği söyler. Aditi de oraya gelip gerçeği doğrular. Thapki şok olur. Diwakar otururken Thapki Aditi’ye ne oldu da böyle bir karar verdin, bu adam ne yaptı der. Aditi ise olanları hatırlayıp üzülür.


Aşk Bir Rüya genel konusu

Kekemeliği yüzünden kimsenin evlenmek istemediği Thapki sevgi dolu bir kızdır. Düğün günü kekemeliği yüzünden terk edilen Thapki hayatını değiştirmeye karar verip bir işe girer. Yeni işinde kendisini nelerin beklediğinden habersiz olan Thapki hayatının aşkını bulabilecek mi?


Aşk Bir Rüya oyuncu kadrosu

  • Jigyasa Singh
  • Manish Goplani
  • Ankit Bathla
  • Sheena Bajaj
  • Monica Khann
  • Jaya Battacharya
  • Jairoop Jeevan
  • Sabina Jat


Aşk Bir Rüya 39. bölüm fragmanı

İlgiyle izlenen dizinin ardından binlerce kişi yeni günde neler yaşanacağını merakla bekliyor. Aşk Bir Rüya'nın 16 Mart Pazartesi günü yayınlanacak olan 39. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?