Aşk Bir Rüya 54. bölüm özeti ve fragmanı izle - 13 Nisan Pazartesi

Kanal 7'nin Hint dizisi Aşk Bir Rüya haftanın her günü yayınlanamaya devam ediyor. Sıkı takipçileri bulunan dizinin yeni bölümünde yaşanacaklar merakla araştırılıyor. Aşk Bir Rüya 53. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 12.04.2020, 08:44
Aşk Bir Rüya 54. bölüm özeti ve fragmanı izle - 13 Nisan Pazartesi

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Aşk Bir Rüya oldu. Dizinin 54. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Aşk Bir Rüya 54. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Aşk Bir Rüya 54. bölüm özeti

Dizicenter.net'in özetine göre Thapki kendini kötü hissedince odasına gitmek için izin alır. Odaya geldiğinde kan kusmaya başlar. Kapıyı kapatır, Bihan ise kapıyı kırıp açmak zorunda kalır. Thapki bu zehirlenme olayını kimse görmesin diye söz verdirir. Thapki bayılır. Bihan elindeki kaydı bırakıp Thapki’yi kimse görmeden hastaneye götürmeye çalışır. Bu sırada cebindeki hafıza kartı yere düştü. Thapki’yi zor da olsa hastaneye yetiştirir. Thapki’nin kalbi durunca şok uygularlar. Thapki öldü diyen doktorlar onun yeniden kendine gelmesiyle sevinir. Bihan ise Şada’ya gider ve Thapki sayende öldü hapis istemiyorsan her şeyi bir kağıda yaz der. Şada Vasu’yu da işin içine ekleyerek bir itiraf mektubu yazar. Thapki ise bu sırada kendine gelir ve eve doğru gelmek üzeredir. Bihan Thapki gelmeden mektup bitsin diye içinden dua eder. Şada itiraf mektubu yazar. Karşısında Thapki’yi görünce hayalet zannedip korkuyla dışarı çıkar. Bihan neden geldin diye Thapki’ye kızar. Thapki ise bırak kimse başkasının gözünde düşmesin der. Şada başkaları anlamasın diye kötü rüya gördüm diye yalan söyler. Bunu kendisine yapan Bihan’a zarar vermeye çalışan Şada amacına ulaşamaz. Bihan ise zor durumda bıraktığı Thapki’nin uyurken yanına gider ve Şada’yı uzaklaştırmak için bir yol bulacağım der. Thapki öldü diyen doktorlar onun yeniden kendine gelmesiyle sevinir. Bihan ise Şada’ya gider ve Thapki sayende öldü hapis istemiyorsan her şeyi bir kağıda yaz der. Şada Vasu’yu da işin içine ekleyerek bir itiraf mektubu yazar. Thapki ise bu sırada kendine gelir ve eve doğru gelmek üzeredir. Bihan Thapki gelmeden mektup bitsin diye içinden dua eder. Şada yazdığı mektubu bulmaya çalışır. Thapki kağıdı okur ve Bihan’ın uyarısına rağmen kağıdı yakar. vasu ise konuşmalarını duyar, soluğu Şada’nın yanında alır. demek gerçeği yazdığın mektubu arıyorsun der. Şada şok olur ve mektubu okuyup okumadığını sorar çünkü mektupta Vasu’nun suçlu olduğu yazılıdır. Vasu okumadım ama neden bana yalan söyledin diye kızar. Şada endişelenme istedim diye kıvırır. Vasu yalanlarına inanmadığını ondan uzak durmasını söyler. Şada Vasu’nun desteğini kaybetmiştir. Vasu daha sonra Thapki’ye meyve suyu ikram edip ona iyi davranır, Thapki’nin iyi düşünceleri karşısında içten içe utanır.


Aşk Bir Rüya genel konusu

Kekemeliği yüzünden kimsenin evlenmek istemediği Thapki sevgi dolu bir kızdır. Düğün günü kekemeliği yüzünden terk edilen Thapki hayatını değiştirmeye karar verip bir işe girer. Yeni işinde kendisini nelerin beklediğinden habersiz olan Thapki hayatının aşkını bulabilecek mi?


Aşk Bir Rüya oyuncu kadrosu

  • Jigyasa Singh
  • Manish Goplani
  • Ankit Bathla
  • Sheena Bajaj
  • Monica Khann
  • Jaya Battacharya
  • Jairoop Jeevan
  • Sabina Jat


Aşk Bir Rüya 55. bölüm fragmanı

İlgiyle izlenen dizinin ardından binlerce kişi yeni günde neler yaşanacağını merakla bekliyor. Aşk Bir Rüya'nın 16 Mart Pazartesi günü yayınlanacak olan 55. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?