Aşk Bir Rüya 73. bölüm özeti ve fragmanı izle - 2 Mayıs Cumartesi

Kanal 7'nin Hint dizisi Aşk Bir Rüya haftanın her günü yayınlanamaya devam ediyor. Sıkı takipçileri bulunan dizinin yeni bölümünde yaşanacaklar merakla araştırılıyor. Aşk Bir Rüya 73. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 01.05.2020, 11:14 Burak ZİHNİ
Aşk Bir Rüya 73. bölüm özeti ve fragmanı izle - 2 Mayıs Cumartesi

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Aşk Bir Rüya oldu. Dizinin 73. bölüünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Aşk Bir Rüya 73. bölü özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Aşk Bir Rüya 73. bölü özeti

İlk testi geçen Thapki’yi herkes alkışlar. Vasu ise Şada’ya gidip yemek yemesini ve yarınki teste hazırlanmasını ister. Thapki sabahleyin banyoya girecektir ama Bihan ondan önce davranıp bir türlü çıkmak bilmez. Thapki ona kızarken tam düşecektir ki Bihan onu tutar. İkili göz göze gelirken onları uzaktan gören Druv sinirlenirken Şada sevinir. İşe giden Druv’u durduran Şada ona Bihan’ın Thapki’ye deli gibi aşık olduğunu hatta aşkını itiraf etmek için düzenleme yaptığını Thapki’nin de bir gün onu seveceğini söyleyip çift için bir hediye almasını böylece ikisini yakınlaştırmayı teklif eder. druv deliye dönüp oradan ayrılır. Vasu ikinci test için pekçok çocukla gelir ve onları gülümsetmelerini ister. Thapki çocuklarla gayet iyi vakit geçirirken Şada telefonunu düşürecek çocuğa kızacakken vasu’yu görüp vazgeçer. Bihan da Thapki’nin etrafında onu kızdırma peşindedir. Silahı bile bu işe alet eder ama Bauji kızınca onu dolaba kaldırır. Çocuklar bu defa tekerleme ister. Thapki kekeleyince çocuklar güler. Şada şimdi kızacak ve eşit olacağız diye düşünürken Thapki de çocuklarla güler. Bir çocuğun hastalığı ile ilgilenen Thapki herkesin zayıf yönleri vardır, bunlarla eğlenmek onu incitebilir diye ders verir. Çocuklar özür diler. Bu sırada bir kız odaya gider ve dolaptaki silahı alır. Bihan silahı bulamayınca şok olur ve aramaya başlar.


Aşk Bir Rüya genel konusu

Kekemeliği yüzünden kimsenin evlenmek istemediği Thapki sevgi dolu bir kızdır. Düğün günü kekemeliği yüzünden terk edilen Thapki hayatını değiştirmeye karar verip bir işe girer. Yeni işinde kendisini nelerin beklediğinden habersiz olan Thapki hayatının aşkını bulabilecek mi?


Aşk Bir Rüya oyuncu kadrosu

  • Jigyasa Singh
  • Manish Goplani
  • Ankit Bathla
  • Sheena Bajaj
  • Monica Khann
  • Jaya Battacharya
  • Jairoop Jeevan
  • Sabina Jat


Aşk Bir Rüya 74. bölü fragmanı

İlgiyle izlenen dizinin ardından binlerce kişi yeni günde neler yaşanacağını merakla bekliyor. Aşk Bir Rüya'nın 27 NisanPazartesi günü yayınlanacak olan 74. bölü fragmanı yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak.

dizicenter.net


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?