Aşk Bir Rüya 78. bölüm özeti ve fragmanı izle - 7 Mayıs Perşembe

Kanal 7'nin Hint dizisi Aşk Bir Rüya haftanın her günü yayınlanamaya devam ediyor. Sıkı takipçileri bulunan dizinin yeni bölümünde yaşanacaklar merakla araştırılıyor. Aşk Bir Rüya 78. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 06.05.2020, 11:26 Burak ZİHNİ
Aşk Bir Rüya 78. bölüm özeti ve fragmanı izle - 7 Mayıs Perşembe

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Aşk Bir Rüya oldu. Dizinin 78. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Aşk Bir Rüya 78. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Aşk Bir Rüya 78. bölüm özeti

Şada elinde şarap ile yakalanınca bebek haberini kutlamak için Bauji’ye hediye edeceğini söyler. Bauji ve Bihan şarabı içer. Vasu Thapki’nin sürekli Şada’yı kontrol ettiğini fark eder ve bebek için düzelir umarım der. Thapki bebek olayının ardında bir şey olduğunu hisseder. Şada şarap içer. Thapki şişeyi boş görünce bunu anlar ama Şada döküldü yalanını söyler ama ağzı şarap koktuğundan Thapki şüphelenir. Vasu doktor çağırır ve Şada’ya yeniden test yapılmasını ister. Hamilelik sürecinde değerlerin önemli olduğunu söyler. Şada kan verir. Thapki Özür Diler Sonuç saat dörtte çıkacak deyip doktor ayrılır. Raporlar geldiğinde sahte raporlarla gerçeğini yer değiştiren Şada endişeli haldedir. Thapki gerçek raporu aldığı anda kapı çalar. Thapki kapıda gelenleri karşılarken elindeki kağıt yere düşüp uçar. Hamile gelin olması nedeniyle gelen kadınlar kocalar karılarını kaldıracak ve hamile gelinin etrafında dönünce onların da evladı olacak der. Israr üzerine Bihan Thapki’yi kaldırır. İkili göz göze gelir. Herkes alkışlayınca Bihan gerilir ve dışarı çıkar.Kadınlar gidince Şada’nın gözleri raporu arar. Thapki de aynı şeyi düşünür. bihan çocuklar için kağıttan uçak yapar hem de rapordan. Thapki ve Bihan kağıt uçak nedeniyle tartışırken Şada endişelidir. Thapki bunu fark edince o uçağı bulmaya çalışır. Bauji’nin attığı uçağı sonunda yakalar ve aslında sahte olan ama bilmediği için gerçek sandığı raporu Şada’ya gösterip her şey yolunda der. Bu durumu Vasu’ya da bildirir ama bir konuşma sonrasında Şada’nın bir oyun içinde olduğunu anlar ve izini sürmeye karar verir.


Aşk Bir Rüya genel konusu

Kekemeliği yüzünden kimsenin evlenmek istemediği Thapki sevgi dolu bir kızdır. Düğün günü kekemeliği yüzünden terk edilen Thapki hayatını değiştirmeye karar verip bir işe girer. Yeni işinde kendisini nelerin beklediğinden habersiz olan Thapki hayatının aşkını bulabilecek mi?


Aşk Bir Rüya oyuncu kadrosu

  • Jigyasa Singh
  • Manish Goplani
  • Ankit Bathla
  • Sheena Bajaj
  • Monica Khann
  • Jaya Battacharya
  • Jairoop Jeevan
  • Sabina Jat


Aşk Bir Rüya 79. bölüm fragmanı

İlgiyle izlenen dizinin ardından binlerce kişi yeni günde neler yaşanacağını merakla bekliyor. Aşk Bir Rüya'nın 7 Mayıs Perşembe günü yayınlanacak olan 74. bölü fragmanı yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak.

 


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?