Aşk Bir Rüya 94. bölüm özeti ve fragmanı izle - 24 Mayıs Pazar

Kanal 7'nin günlük dizisi Aşk Bir Rüya her geçen gün adından daha fazla söz ettiriyor. Yemin'in sona ermesiyle birlikte izlenme oranları da artan dizinin yeni bölümünde yaşanacaklar merak ediliyor. Aşk Bir Rüya 94. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 23.05.2020, 11:42 Burak ZİHNİ
Aşk Bir Rüya 94. bölüm özeti ve fragmanı izle - 24 Mayıs Pazar

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Aşk Bir Rüya oldu. Dizinin 95. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Aşk Bir Rüya 94. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Aşk Bir Rüya 94. bölüm özeti

Thapki Bihan’a yüzük takar ama Thapki Bihan’a yüzük takacakken Druv olanları söyler. Bihan yine de devam edelim deyince nişan devam eder. Druv bu defa şarteli attırır. Thapki tapınakta mumlar var diyerek oraya giderken Druv yüzüğü alır. Thapki her şeye rağmen yüzüğü Bihan’a takmayı başarır. Thapki hemen yarası ile ilgilenir. Elini öper. Bihan burada acıyor diye yanağını da öptürmek isteyince Thapki seni yaramaz deyip şaka yapar. Sabah olduğunda Thapki doğum günü süslemeleri ve hediyelerle karşılaşınca bunu Bihan yaptı diye düşünür. Druv ortaya çıkar ve mutlu yıllar der. Tüm aileye de doğum gününü haber vermiştir. Bihan Thapki’ye bilmediği için özür dileyip bir daha hiç unutmayacağına söz verir. Bir hediye almak isteyince Thapki bütçenle ne alabilirsen o olsun der. Bihan kuyumcuya gittiğinde parası yetmez. druv aynı kuyumcuya girip en pahalı kolyeyi alır. Bihan inci kolye yaparken Thapki gelir ve elmas kolye hediyesi için teşekkür eder. Bihan şok olur. Druv onu gerçeği söyleyecekken durdurur. Thapki kolyeyi herkese gösterir. Bihan gerçeği söylemeden Druv kuyumcuya telefon açtırır. Kuyumcu Thapki’ye kocanız Druv’un hediyesini beğendiniz mi deyince Thapki şok olur ve Bihan’a yalan söylediği için sinir olur. İkili tartışınca Bihan Thapki’yi yalnız bırakır. Druv ise onun yanında durup yaranma derdindedir. Thapki geldiğinde Bihan önce özür diler ve kendi hazırladığı inci kolyeyi takar. İkinci hediye olarak da gözlerini kapattırıp yanağından öper ve geri dönüş beklediğini söyler. Thapki ile Bihan yakınlaşırken Druv Bihan’ı çağırır ve neden Thapki’yi yalnız bıraktın der. Thapki Bihan’ı savunur ve elmas kolyeyi Druv’a iade eder. Şada onları görünce Thapki’yi öldürmeyi planlar. Adam bulup plan yapar.


Aşk Bir Rüya genel konusu

Kekemeliği yüzünden kimsenin evlenmek istemediği Thapki sevgi dolu bir kızdır. Düğün günü kekemeliği yüzünden terk edilen Thapki hayatını değiştirmeye karar verip bir işe girer. Yeni işinde kendisini nelerin beklediğinden habersiz olan Thapki hayatının aşkını bulabilecek mi?


Aşk Bir Rüya oyuncu kadrosu

  • Jigyasa Singh
  • Manish Goplani
  • Ankit Bathla
  • Sheena Bajaj
  • Monica Khann
  • Jaya Battacharya
  • Jairoop Jeevan
  • Sabina Jat


Aşk Bir Rüya 95. bölüm fragmanı

İlgiyle izlenen dizinin ardından binlerce kişi yeni günde neler yaşanacağını merakla bekliyor. Aşk Bir Rüya'nın 24 Mayıs Pazar günü yayınlanacak olan 95. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak.

 

Yorumlar (1)
Aşk bir rüya fanı 9 ay önce
Lütfen aşk bir rüya dizisinin saatini değiştirmeyin saat 22.30 çok güzel ben o zaman izleme fırsatı buluyorum ne olur saatinin değiştirmeyin ne olur