Ayaklı Gazete'den Esra Erol'a iki ödül

Türkiye'nin en çok seyredilen reality programlarından birine imza atan Esra Erol, Ayaklı Gazete'nin 9. kez düzenlenen TV Yıldızları ödül törenine damga vurdu. Erol, “Yılın En İyi Kadın Sunucusu” ve “Yılın En iyi Gündüz Kuşağı Programı" kategorilerinde ödülün sahibi oldu.

Medya 23.11.2021, 16:20 23.11.2021, 16:26 Burak ZİHNİ
Ayaklı Gazete'den Esra Erol'a iki ödül

Atv ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle izlenen “Esra Erol’da” programının başarılı sunucusu Erol, 9. Kez düzenlenen Tv Yıldızları Ayaklı Gazete Ödül töreninde “Yılın En İyi Kadın Sunucusu” ve “Yılın En iyi Gündüz Kuşağı Programı" ödülünü aldı.


İnsanlar bizim hayatımızda

İki özel ödüle değer bulunduğu için mutlu olduğunu belirten Esra Erol, ödül törenindeki konuşmasında şöyle söyledi: “Bu ödülü ekibim adına alıyorum. Bu ödüller benim ve ekibimin motivasyonunu çok arttırıyor. Bizim programımızda acılar, hüzünler var. İnsan hayatında da zaten bunlar var. Ya bu hüzünlere gözünüzü kaptırsınız herşey daha kötüye gider ya da çözümün bir parçası olursunuz. Ben ikincisini seçtim. Bir insanın hayatına dokunmak, onu iyileştirmek inanın sadece ona değil herkese çok iyi geliyor. O televizyon ekranını kaldırdığımızda bu insanlar zaten bizim hayatımızdalar. Ödülü programda hayatı değişen tüm konuklarım adına alıyorum.”


ayaklı gazete esra erol

ayaklı gazete esra erol

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?