Bay Yanlış 1. bölüm tek parça, full ve FOX TV izle! 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yaz aylarının gelmesiyle birçok sezonluk dizi de yayın hayatına merhaba diyor. Onlardan spnuncusu Bay Yanlış oldu. Güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla izleyenlerden geçer not almak isteyen dizinin ilk bölümü ekranlara geldi. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Bay Yanlış 1. bölüm tek parça, full ve FOX TV izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Medya 26.06.2020, 11:23 26.06.2020, 11:41 Burak Zihni

Türkiye'nin en çok izlenen kanallarından biri olan FOX TV'de yepyeni bir aşk dizisi başladı: Bay Yanlış. Can Yaman ve Özge Gürel'in baş rollerinde olduğu yapım cuma akşamları izleyicisinin karşsıına çıkıyor. Son dönemdeki dizi projeleriyle pek isteneni veremeyen kanal bu kez iddialı. YAza damga vurmak isteyen dizi yapımcıları ve oyuncuları da reytinglerde üst sıralara oynayacaklarından emin. Bay Yanlış 1. bölüm tek parça, full ve FOX TV izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.
 


Bay Yanlış 1. bölüm özeti

Ezgi, erkek arkadaşı Soner‘e düzenlediği sürpriz doğum günü partisinde aldatıldığını öğrenir. Ezgi için zor günler yine başlamıştır. Soner’le birlikte yaşadığı evden ayrılmak zorunda kalan Ezgi bu arada işinden de olur. Bu süreç yeni kararlar almasına sebep olur. Artık “Yanlış” erkeklerden uzak duracak ve doğru erkeği bulacaktır. Bu kararını uygulamasında ona yardımcı olacak kişi ise tam anlamıyla bir bay yanlış olan yeni komşusu Özgür’dür.


Bay Yanlış

Bay Yanlış 1. bölüm full tek parça HD izle

Cuma günlerinin zirve adaylarından biri olan Bay Yanlış 1. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Bay Yanlış'ın 1. bölümünü FOX TV.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Bay Yanlış 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FOX TV'nin yeni dizisi Bay Yanlış'ın 2. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa FOXPLAYcom.tr ve FOX TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?