Benim Tatlı Yalanım 10. bölüm tek parça izle! 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı STAR TV

Star TV ekranlarında dün yayınlanmaya başlayan Benim Tatlı Yalanım 10. bölümü ile ekranlara geldi. Diziyi izleyemeyenler için 10. bölüm tek parça izle seçeneği haberimizde yer alıyor. Benim Tatlı Yalanım 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Detaylar bu sayfada...

Medya 22.08.2019, 08:17
Benim Tatlı Yalanım 10. bölüm tek parça izle! 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı STAR TV

Star TV ekranlarında yayınlanan ve ilk bölümünde olumlu yorumlar yapılan Benim Tatlı Yalanım'da heyecan giderek artıyor. İlk bölümü izleyenler gelecek haftada neler olacağını şimdiden sabırsızlıkla beklemeye başladı. İzleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler de Benim Tatlı Yalanım 10. bölüm full tek parça HD izle yazarak dizinin son bölümünü araştırıyor. Siz değerli okuyucularımız için detayları hazırladık. Ayrıca Benim Tatlı Yalanım 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtı da bu sayfada.

Benim Tatlı Yalanım 10. bölümde neler yaşandı? - Özet
Suna Nejat’a aşk itirafı yaptığı mektubu verdiğini zannederek zor bir güne uyanır. Fakat Nejat’a yanlış mektubu vermiştir. Suna kendisini bekleyen asıl tehlikenin farkında değildir, kimliği Hande’nin eline geçmiş, Hande Suna’nın oyununu öğrenmiştir. Hande ise bu durumu Suna’nın yüzüne vurmadan önce tadını çıkaracak, rakibesinin aslında kim olduğunu, kimlerin bu yalana dahil olduğunu teker teker öğrenecektir. Bu arada Şevket kalp spazmı geçirmiş ve aile seferberlik ilan etmiştir. Suna’nın çocukluk aşkı Tolga ve halası Enise bu vesile ile yıllar sonra Şevketler’i ziyarete gelirler. Tolga yıllar içinde üstteğmen olmuş, yurtdışı bir görev için gün saymaktadır. İdeal bir damat adayıdır. Suna’nın çocukluk aşkı ile tekrar karşılaşması, Nejat’ın buna şahit olması hiç beklenmedik bir şeye sebep olur. Nejat farkında olmadan Suna’yı kıskanmaya mı başlayacaktır? 

söz meriç aral

Star TV Benim Tatlı Yalanım 11. bölüm full tek parça HD izle

Pazartesi günlerinin zirve adaylarından biri olan Benim Tatlı Yalanm 10. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Benim Tatlı Yalanm'ın 10. bölümünü startv.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

aybüke pusat fotoğrafları

Benim Tatlı Yalanım 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Star TV'nin fenomen dizisi Benim Tatlı Yalanım 11. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa startv.com.tr ve Star TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

yağmur ün

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?