Benim Tatlı Yalanım 19. bölüm tek parça izle! 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı STAR TV

Star TV ekranlarının popüler dizisi Benim Tatlı Yalanım 19. bölümü ile ekranlara geldi. Diziyi izleyemeyenler için 19. bölüm tek parça izle seçeneği haberimizde yer alıyor. Benim Tatlı Yalanım 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Detaylar bu sayfada...

Medya 26.10.2019, 08:48 21.12.2019, 09:17 Burak ZİHNİ
Benim Tatlı Yalanım 19. bölüm tek parça izle! 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı STAR TV

Star TV ekranlarında yayınlanan Benim Tatlı Yalanım'da heyecan giderek artıyor. İlk bölümünden itibaren gelecek haftada neler olacağı araştırılmaya başlandı. İzleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler de Benim Tatlı Yalanım 19. bölüm full tek parça HD izle yazarak dizinin son bölümünü araştırıyor. Siz değerli okuyucularımız için detayları hazırladık. Ayrıca Benim Tatlı Yalanım 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtı da bu sayfada.

Benim Tatlı Yalanım 19. bölümde neler yaşandı? - Özet
Suna, Nejat'ın evlilik teklifini kabul eder. İkisi de çok mutludur. Evlilik kararı aldıklarını tüm sevdiklerine duyurmak istemektedirler ancak önlerinde küçük bir engel vardır; Şevket'e ilişkilerini nasıl açıklayacaklardır? Şevket'i yumuşatma işi Pervin'e düşer ve Nejat, Suna'yı istemeye gelir. Nejat ve Suna sıkıntılı günlerin geride kaldığını düşünürken, Aylin'in Fransa'ya dönmediğini öğrenirler. Aylin, Kayra'nın onun annesi olduğunu bilmesini istemektedir ve bunun için beklemeye hiç niyeti yoktur. 

söz meriç aral

Star TV Benim Tatlı Yalanım 20. bölüm full tek parça HD izle

Pazartesi günlerinin zirve adaylarından biri olan Benim Tatlı Yalanm 19. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Benim Tatlı Yalanm'ın 19. bölümünü startv.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

aybüke pusat fotoğrafları

Benim Tatlı Yalanım 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Star TV'nin fenomen dizisi Benim Tatlı Yalanım 20. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa startv.com.tr ve Star TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

yağmur ün

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?