Bir Aile Hikayesi 11. bölüm tek parça izle! 12. bölüm fragmanı FOX TV

FOX TV'nin sevilen dizisi Bir Aile Hikayesi yeni bölümü ile 18 Mayıs 2019 Cumartesi akşama yayınlanacak. İzleyemeyenler, tekrar izlemek isteyenler ve kaçırdığı noktaları anları yakalamak amacında olanlar için Bir Aile Hikayesi 11. bölüm tek parça full Youtube izle alternatifleri haberimizde.

Medya 18.05.2019, 07:21
Bir Aile Hikayesi 11. bölüm tek parça izle! 12. bölüm fragmanı FOX TV

Bu sezon yayınlandığı günden itibaren reyting sıralamasına damga vuran ve önemli izlenme oranları elde eden Bir Aile Hikayesi 11. bölümü ile izleyicilerinin karşısına çıkıyor. İrem Sak ve Songül Öden gibi birçok ünlü ismi kadrosunda barındıran yapımın bu akşamki bölümünde yine göz yaşları akacak. Duygusal hikayesi ve hayata dair senaryosuyla dikkat çeken dizide neler olacağı da merak ediliyor. Diziyi seyretmek isteyenler için Bir Aile Hikayesi 11. bölüm tek parça full Youtube izle seçenekleri haberimizde yer almaktadır. Ayrıca Bir Aile Hikayesi 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtını da bulabilirsiniz.

Bir Aile Hikayesi 11. bölüm özeti
Üçüzlerin dokuzuncu doğum günü gelip çatmıştır. Her zamankinden farklı olarak bu yıl ayrı ayrı kutlamak isterler. Ancak bu durum Reyhan ve Cem’i epey zorlayacaktır. Berk’in doğum günü partisine katılım çok olurken, Beste ve Mahur’un partisi sönük kalır. Beste en yakın arkadaşını bile Berk’in partisine kaptırınca üzüntüden kendini odaya kapatır. Cem ve Reyhan, günün sonunda onu mutlu etmenin yolunu bulacaktır. Mahur, Şakir’in ilaç tedavisini bırakmak istediğini öğrenir. Onu hayata bağlamak için yeni bir neden arayışına girer. Müjde’nin gebelik ihtimali Mahur’a aradığı çözümü verecektir. Şehnaz’ın sözleriyle yıkılan Beste, Erdem’e görünmeden evden kaçar, kimsenin telefonuna çıkmaz. Öte yandan Şehnaz hala Erdem’le Ceylan’ı barıştırmaya çalışmaktadır. Oyunu yetiştirmek için gece gündüz prova yapan Berk ve Hülya yakınlaşır. Ancak Derya’nın ani dönüşü Berk’i zor durumda bırakır. İki kadın arasında kalan Berk hiç umulmadık bir seçim yapacaktır.

irem sak


Bir Aile Hikayesi 11. bölüm full tek parça HD izle
Cumartesi günlerinin zirve adaylarından biri olan Bir Aile Hikayesi 11. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Bir Aile Hikayesi'nin 10. bölümünü FOX TV.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Bir Aile Hikayesi 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
FOX TV'nin fenomen dizisi Bizim Hikaye 70. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa FOX TV.com.tr ve FOX TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?