Burak Birsen ile FOX Ana Haber İzle 25 Ağustos Pazar FOX TV

Haber kuşağının lider kanalı FOX, yeni günde de Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri aktarmaya devam edecek. Burak Birsen'in 25 Ağustos Pazar akşamında sunacağı ana haber bültenini FOX TV haricinda foxt.com.tr'den de izleyebilirsiniz.

Medya 25.08.2019, 08:28 25.08.2019, 08:41
Burak Birsen ile FOX Ana Haber İzle 25 Ağustos Pazar FOX TV

Gülbin Tosun'un hafta içindeki ana haber bültenini sunmasının ardından hafta sonlarında koltuğu Burak Birsen devralıyor. Habercilikteki başarısıyla uzun süredir adından söz ettiren ünlü sunucu bugün de karşımızda olacak. Türkiye ve dünya gündemini binlerce izleyiciye aktaracak olan Birsen'in yine reyting sıralamasında da üst basamaklarda yer alması bekleniyor. Burak Birsen ile FOX Ana Haber 23 Ağustos Cuma izle linki haberimizde yer alıyor.
 


Burak Birsen ile FOX Ana Haber - 25 Ağustos izle

Gündemin değerlendirildiği ve izleyicilere en objektif şekilde aktarılmaya çalışıldığı haber kanallarından biri olan FOX TV'yi izlemek çok kolay. İnternet üzerinden pek çok seçenek bulunuyor. Burak Birsen ile FOX Ana Haber'i 25 Ağustos Pazar günü izlemek isteyenler kanalın internet sitesinden canlı yayına erişim sağlayabilirler.


Burak Birsen kimdir?

1975 yılında dünyaya gelen muhabir, sunucu ve haber spikeri Burak Birsen aslen Ankara doğumludur. Eskişehir Anadolu Üniversitesinden mezun olmuştur.

Uzun yıllar Ankara’da haber muhabiri olarak çalışmalar gerçekleştirmiş ardından İstanbul‘a taşınmıştır. TRT, CTV, Milliyet, Kanal D ve FOX TV7de muhabirlik, istihbarat şefliği müdürlük ve spikerlik yapmıştır.

2010 senesinde Fox Tv bünyesinde muhabir olarak çalışmaya başlamış yaz aylarında ise Ana Haber Bültenini sunmuştur.

2012 senesinde Fox Tv haber muhabiri olan Gülşah İnce ile evlenen Burak Birsen’in bu evliliğinden Beren isminde bir kızı vardır. Sıkı bir Beşiktaş taraftarıdır.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?