(CANLI İZLE) Kuruluş Osman 55. bölüm tek parça full HD izle

Dönem dizileri arasında en çok izlenen yapımlar arasında yer alan Kuruluş Osman yepyeni bölümü ile seyircilerin karşısına çıkıyor. Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda bulunduğu ve senaryosuyla da tarihe ışık tutan yapım yine ilgiyle seyredilecek. ATV'nin reyting zirvesine oynayan dizisi Kuruluş Osman yeni bölüm izle seçenekleriyle haberimizde. Kuruluş Osman 55. bölüm tek parça full HD izle alternatiflerini bu sayfada okuyabilirsiniz.

Medya 21.04.2021, 07:16 Burak ZİHNİ

Kuruluş Osman'ın yeni bölümü de en az diğerleri kadar çok sayıda kişi tarafından izlendi. Koronavirüs sebebiyle son bölümünün yayılandığı saatte evde olan milyonlarca kişi kısıtlama nedeniyle diziye daha da fazla vakit ayırıp seyretme şansı buluyor. Kuruluş Osman 55. bölüm tek parça full HD izle konusu ile ilgili bu haftada da hummalıı bir araştırma söz konusu. Kurukuş Osman 55. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ve Kuruluş Osman 56. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı haberimizde. Kuruluş Osman son bölüm izle alternatifleri aşağıda yer almaktadır. Kuruluş Osman 56. bölümü 24 Mart Çarşamba akşamında ATV ekranlarında.

Kuruluş Osman 55. bölüm özeti

Nikola'nın Söğüt'e yapmayı planladığı baskını boşa çıkaran ve savaş meydanında Bizans ordusunun karşısına dikilen Osman Bey'in bu hamlesi, uç bölgesinde dengeleri bir kez daha değiştirir. Moğolların baskısı nedeniyle ağır vergiler koyan Yarhisar, Tekfuru'nun gaddarlığı, Yarhisar halkının Osman Bey'e sığınmasına neden olur. Togay'ın sığınmacıların geri gönderilmesini talebini reddeden Osman Bey, Bizans-Moğol ittifakının yeniden kurulmasına neden olur. Osman Bey'e karşı kendi nökerlerinin yanında Bizans askerlerinin de emrine verilmesini sağlayan Togay, Kayı Obası'na karşı büyük bir harekat planlarken; bu savaşta Osman Bey'in yanında yer almak isteyen Malhun Hatun babası Umur Bey'le karşı karşıya gelir. Osman Bey, Nikola'ya karşı çıktığı savaş meydanından nasıl bir sonuçla dönecek? Osman Bey, Bizans-Moğol ittifakına karşı nasıl tedbir alacak? Yarhisar halkının Kayı Obası'na sığınması uç bölgesinde dengeleri nasıl değiştirecek? Dündar Bey'in ölümü obada neleri değiştirecek? Osman Bey'e destek olmak isteyen Malhun Hatun, babası Umur Bey'i ikna edebilecek mi? Togay, Kayı Obası'na saldırmak için nasıl bir oyun kuracak? Nikola, Moğolları ittifaka nasıl ikna edecek? Söğüt harekatında kritik rol oynayan Cerkutay'ın akıbeti ne olacak?

kuaförüm sensin Yalda Abolfathi


Kuruluş Osman 55. bölüm full tek parça HD izle

Çarşamna günlerinin zirve adaylarından biri olan Kuruluş Osman 55. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Kuruluş Osman'ın 47. bölümünü atv.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

ismihan çetin


Kuruluş Osman 56. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV'nin popüler dizisi Kuruluş Osman'ın 55. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa atv.com.tr ve ATV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Kuaförüm Sensin Hayat Bölükbaşı kimdir, kaç yaşında ve Instagram hesabı

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?