Çukur 93. bölüm tek parça izle! Çukur 94. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Güçlü kadrosu ve senaryosuyla dizi dünyasını sallayan Çukur 93. bölümü ile ekranlara geldi. Başarılı yapım yine milyonlarca kişi tarafından seyredildi. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Çukur 92. bölüm full tek parça HD izle seçenekleri haberimizde. Ayrıca 94. bölüm fragmanı da detaylarda yer alıyor...

Medya 22.03.2020, 09:22
Çukur 93. bölüm tek parça izle! Çukur 94. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Show TV ekranlarında yayınlanan ve her bölümü önemli gelişmelere sahne olan Çukur'da heyecan giderek artıyor. Son bölümü izleyenler gelecek haftada neler olacağını şimdiden sabırsızlıkla beklemeye başladı. İzleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler de Çukur 93. bölüm full tek parça HD izle yazarak dizinin son bölümünü araştırıyor. Siz değerli okuyucularımız için detayları hazırladık. Ayrıca Çukur 94. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtı da bu sayfada.


Son bölümde neler yaşandı?
Yamaç’ın planı işlemeye devam ederken Çağatay’ın adamları yüzünden zor durumda kalan Cumali’nin yardımına sürpriz bir isim yetişti. Celasun’un Karaca’yla ilgili verdiği bilgi karşısında Yamaç’ın nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu. Çağatay’ı oyun dışı bırakan hamle nefesleri keserken Koçovalılar artık mahallelerini toparlamak için uğraş verecek. Ancak büyük bir darbe alan Erdenetler Koçovalıların peşini bırakmayacak. Arık Böke Erdenet’in gelişiyle artık hem Koçovalılar hem Erdenetler için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.


Show TV Çukur 93. bölüm full tek parça HD izle
Pazartesi günlerinin zirve adaylarından biri olan Çukur 66. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Çukur'un 66. bölümünü showtv.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Çukur 94. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Show TV'nin fenomen dizisi Çukur'un 94. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa showtv.com.tr ve SHOW TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?