Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 24 Mart 2021 Çarşamba İzle | Günün konukları kim?

STAR TV'de yayınlanan bölümleri ile izleyicilerin karşısına çıkmaya devam eden Demet ve Alişan ile Sabah Sabah yayın hayatını sürdürüyor. Haftanın ortasında ağırlayacağı konuklar, vereceği ipuçları, değineceği konular ve müzik ziyafetiyle dopdolu bir yayın izleyicileri bekliyor.

Medya 24.03.2021, 08:54 Burak ZİHNİ

Televizyonda yayınlanan sabah kuşağı programları arasına yeni katımasına rağmen büyük bir ilgiyle seyreilmeye devam eden Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ta yeni bir gün daha ekranlara geliyor. Yine değerli isimlerin ağırlanacağı yayında birbirinden önemli konular izleyicilere aktarılacak. Müzik ziyafetinin eksilmeyeceği, yaşam ve sağlıkla ilgili hayat kurtarıcı bilgilerin verileceği ve lezzetli yemeklerin yapılacağı program yine keyifle seyredilecek. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ı sakın kaçırmayın. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 24 Mart Çarşamba izle seçenekleri haberimizde bulunmaktadır. İyi seyirler dileriz.


 

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın bugünkü konukları kim?

Programın bugünkü konukları da merak konusu. Sağlık, yemek, burç, magazin ve birçok konuda ünlü isimler yayında yerini almaya devam ediyor. Birbirinden değerli konukların ağırlandığı stüdyoda izleyicilere en doğru bilgiler verilmeye çalışılıyor. Ayrıca müzik ziyafeti de sürüyor. Canlı yayında yemekler yapılıyor, tarifleri anlatılıyor. Danar tıkanıklığı nasıl oluşur, tansiyon kimlerde görülür, stent nasıl takılır. Prof. Dr. Murat Aksoy anlatacak. Özel itiraflarıyla birlikte Nurseli İdiz canlı yayın konuğu. Hem diş hekimi hem de sanatçı. Bedri Ayseli güzel türküler ve özel görüntülerle izleyicilerin karşısında.


 

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 24 Mart Çarşamba İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Demet Akalın ile yakın arkadaşı Alişan'ın birlikte sunduğu programda yine binlerce kişi ekran başına kilitlenecek. Yayını kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için ise birçok alternatif bulunuyor. Star TV programın arşivlerini web sitesinden yayınlıyor. Diğer yandan Youtube'da da full olarak izleme şansınız bulunuyor. Sahip olduğunuz akıllı cihazlarda da kaydet butonu ile programı makine hafızasına alabilir ve seyredebilirsiniz. Digiturk Play ve Bein Connect uygulamaları ile de geri sarma özelliğini kullanarak izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?