Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Nisan Salı izle | Bugünün konukları kim?

Türkiye'nin en çok izlenen sabah yayınlarından biri olan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah yeni bölümüyle ekranlardaki yerini alıyor. Birbirinden değerli uzmanların ağırlandığı, önemli konuların işlendiği, müzik ziyafetinin de kulakların pasını sileceği bir gün daha izleyicilerin karşısına çıkacak. Seyirciler de canlı yayını izleyebilmek adına araştırmalarda bulunuyor. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Nisan Salı izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Medya 27.04.2021, 09:00 Burak ZİHNİ
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Nisan Salı izle | Bugünün konukları kim?

Star TV'nin sabah kuşağında yer almaya başladıktan sonra adını her geçen an daha da fazla kişie duyuran ve eğlencenin adresi halien gelen Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ta yeni bir gün daha ekranlara geliyor. Yine değerli isimlerin ağırlanacağı yayında birbirinden önemli konular izleyicilere aktarılacak. Müzik ziyafetinin eksilmeyeceği, yaşam ve sağlıkla ilgili hayat kurtarıcı bilgilerin verileceği ve lezzetli yemeklerin yapılacağı program yine keyifle seyredilecek. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ı sakın kaçırmayın. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Nisan Salı izle seçenekleri haberimizde bulunmaktadır. İyi seyirler dileriz.


 


Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın bugünkü konukları kim?

İkimiz Bir Fidanın, Son Mektup, Vuslat Çiçekleri ve bir ömre sığan değerli parçalar... Hakkı Bulut yeni şarkılarıyla geliyor. 6 yaşındaki kızının velayetini kaybedip eski eşine 200 bin lira ödemesine karar verildi. Meral Kaplan yaşadıklarını anlatacak. Koronavirüs aşıları başka hastlaıkları da engelliyor mu? Dorç. Dr. Mehmet Emin Güneş'ten önemli bilgiler...


 


Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Nisan Salı İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Demet Akalın ile yakın arkadaşı Alişan'ın birlikte sunduğu programda yine binlerce kişi ekran başına kilitlenecek. Yayını kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için ise birçok alternatif bulunuyor. Star TV programın arşivlerini web sitesinden yayınlıyor. Diğer yandan Youtube'da da full olarak izleme şansınız bulunuyor. Sahip olduğunuz akıllı cihazlarda da kaydet butonu ile programı makine hafızasına alabilir ve seyredebilirsiniz. Digiturk Play ve Bein Connect uygulamaları ile de geri sarma özelliğini kullanarak izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)