Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 28 Nisan Çarşamb izle | Bugünün konukları kim?

Türkiye'nin en çok izlenen programlarından biri olarak sabah saatlerinde izleyenleri yeni güne bomba gibi hazırlayan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah ekranlardaki yerini alıyor. Birbirinden değerli konukları, önemli konuları, müzik ziyafeti ve daha birçok konudaki yayınıyla adından söz ettirecek iki ünlü şarkıcının yayını ilgi ile izlenecek. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 28 Nisan Çarşamba izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Medya 28.04.2021, 09:00 Burak ZİHNİ
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 28 Nisan Çarşamb izle | Bugünün konukları kim?

Star TV'nin sabah kuşağında yer almaya başladıktan sonra adını her geçen an daha da fazla kişie duyuran ve eğlencenin adresi halien gelen Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ta yeni bir gün daha ekranlara geliyor. Yine değerli isimlerin ağırlanacağı yayında birbirinden önemli konular izleyicilere aktarılacak. Müzik ziyafetinin eksilmeyeceği, yaşam ve sağlıkla ilgili hayat kurtarıcı bilgilerin verileceği ve lezzetli yemeklerin yapılacağı program yine keyifle seyredilecek. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ı sakın kaçırmayın. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 28 Nisan Çarşamba izle seçenekleri haberimizde bulunmaktadır. İyi seyirler dileriz.


 


Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın bugünkü konukları kim?

İkimiz Bir Fidanın, Son Mektup, Vuslat Çiçekleri ve bir ömre sığan değerli parçalar... Hakkı Bulut yeni şarkılarıyla geliyor. Koronavirüs aşılarının farkı ne? Kronik rahatsızlıkları bulunanlar için hangi aşı daha iyi? Kimler hangi durumda koronavirüs aşısı olmalı? Aşı yaşı kaça kadar düşecek? Aşı karnesi ile mi ziyaret dilecek? Prof. Dr. Ahmet Rasim Küçükusta açıklayacak. Hz. Muhammed'in (SAV) sevdiği yemek Nuray Karpuzcu tarafından anlatılacak.


 


Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 28 Nisan Çarşamba İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Demet Akalın ile yakın arkadaşı Alişan'ın birlikte sunduğu programda yine binlerce kişi ekran başına kilitlenecek. Yayını kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için ise birçok alternatif bulunuyor. Star TV programın arşivlerini web sitesinden yayınlıyor. Diğer yandan Youtube'da da full olarak izleme şansınız bulunuyor. Sahip olduğunuz akıllı cihazlarda da kaydet butonu ile programı makine hafızasına alabilir ve seyredebilirsiniz. Digiturk Play ve Bein Connect uygulamaları ile de geri sarma özelliğini kullanarak izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?