Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 31 Mart 2021 Çarşamba izle | Günün konukları kim?

Türkiye'nin en çok izlenen sabah programlarından biri olmayı başaran Demet ve Alişan ile Sabah Sabah hafta ortasında da dopdolu bir yayınla karşınıza çıkıyor. Birbirinden değerli uzmanların yanısıra, oyuncular, şarkıcılar ve daha birçok sektörden önemli isim canlı yayında yerini alacak. İki ünlü şarkıcının ağırlayacağı isimler de merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Müziğin de eksik olmayacağı programda herkes keyifli bir gün geçirecek. Peki, Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın bugünkü konukları kim? Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 31 Mart 2021 Çarşamba izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Medya 31.03.2021, 08:59 01.04.2021, 09:03 Burak ZİHNİ

Televizyonda yayınlanan sabah kuşağı programları arasına yeni katımasına rağmen büyük bir ilgiyle seyreilmeye devam eden Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ta yeni bir gün daha ekranlara geliyor. Yine değerli isimlerin ağırlanacağı yayında birbirinden önemli konular izleyicilere aktarılacak. Müzik ziyafetinin eksilmeyeceği, yaşam ve sağlıkla ilgili hayat kurtarıcı bilgilerin verileceği ve lezzetli yemeklerin yapılacağı program yine keyifle seyredilecek. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ı sakın kaçırmayın. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 31 Mart Çarşamba izle seçenekleri haberimizde bulunmaktadır. İyi seyirler dileriz.


 

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın bugünkü konukları kim?

Programın bugünkü konukları da merak konusu. Sağlık, yemek, burç, magazin ve birçok konuda ünlü isimler yayında yerini almaya devam ediyor. Birbirinden değerli konukların ağırlandığı stüdyoda izleyicilere en doğru bilgiler verilmeye çalışılıyor. Ayrıca müzik ziyafeti de sürüyor. Canlı yayında yemekler yapılıyor, tarifleri anlatılıyor.  Yeşilçam'ın ünlü isimlerini o seslendirdi. Belkıs Özener canlı yayına geliyor... Müzik ziyafetini kaçırmayın. Türk sanat müziğinin önemli isimlerinden İsmail Özkan eserleri ve hayatıyla karşınızda. Evimize her gün giren hangi gıdalar ölüm riskini fazlalaştırır? Kolestrol dost mu düşman mı? Beslenme koronavirüsün kaderini belirliyor. Kimler risk altında? Prof. Dr. Ahmet Rasim Küçükusta anlatacak.


 

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 31 Mart Çarşamba İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Demet Akalın ile yakın arkadaşı Alişan'ın birlikte sunduğu programda yine binlerce kişi ekran başına kilitlenecek. Yayını kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için ise birçok alternatif bulunuyor. Star TV programın arşivlerini web sitesinden yayınlıyor. Diğer yandan Youtube'da da full olarak izleme şansınız bulunuyor. Sahip olduğunuz akıllı cihazlarda da kaydet butonu ile programı makine hafızasına alabilir ve seyredebilirsiniz. Digiturk Play ve Bein Connect uygulamaları ile de geri sarma özelliğini kullanarak izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?