Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 5 Nisan Pazartesi izle | Bugünün konukları kim?

STAR TV ekranlarında yayınlanmaya devam eden ve her bölümü izleyiciler tarafından ilgiyle seyredilen Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ta yepyeni bir hafta daha başlıyor. İki ünlü şarkıcının kounklarını ağırlayacağı, önemli bilgiler aktaracağı, seyircileri müzik ziyafetine doyuracağı ve yemek tarifleriyle enfes lezzetleri ekranlara taşıyacağı gün sabırsızlıkla bekleniyor.

Medya 05.04.2021, 08:59 Burak ZİHNİ

Televizyonda yayınlanan sabah kuşağı programları arasına yeni katımasına rağmen büyük bir ilgiyle seyreilmeye devam eden Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ta yeni bir gün daha ekranlara geliyor. Yine değerli isimlerin ağırlanacağı yayında birbirinden önemli konular izleyicilere aktarılacak. Müzik ziyafetinin eksilmeyeceği, yaşam ve sağlıkla ilgili hayat kurtarıcı bilgilerin verileceği ve lezzetli yemeklerin yapılacağı program yine keyifle seyredilecek. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ı sakın kaçırmayın. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 5 Nisan Pazartesi izle seçenekleri haberimizde bulunmaktadır. İyi seyirler dileriz.


 

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın bugünkü konukları kim?

Programın bugünkü konukları da merak konusu. Sağlık, yemek, burç, magazin ve birçok konuda ünlü isimler yayında yerini almaya devam ediyor. Birbirinden değerli konukların ağırlandığı stüdyoda izleyicilere en doğru bilgiler verilmeye çalışılıyor. Ayrıca müzik ziyafeti de sürüyor. Canlı yayında yemekler yapılıyor, tarifleri anlatılıyor. Cimrilik boşanma sebebi mi? Karısını başka adamla görünce herkesi şoke etti. Esra Ezmeci canlı yayında yaşama dair önemli bilgiler paylaşacak. Temizlik malzemesi, oyuncak ve kıyafet... Her şeyi aldı. Evinde kıpırdayacak yer kalmadı, ikinciyi arıyor. İstifçilik hastalığı yüzünden bu duruma düşen Fırat Kuzkaya da Türkiye'nin karşısına çıkıyor. Koronavirüs aşısı olmak orucu tutar mı? Aşı vurulduğu gün oruç tutulmalı mı? Yavuz Dizdar, Canan Karatay'ın koronavirüs iddiakarına ne yanıt verecek?


 

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 5 Nisan Pazartesi İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Demet Akalın ile yakın arkadaşı Alişan'ın birlikte sunduğu programda yine binlerce kişi ekran başına kilitlenecek. Yayını kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için ise birçok alternatif bulunuyor. Star TV programın arşivlerini web sitesinden yayınlıyor. Diğer yandan Youtube'da da full olarak izleme şansınız bulunuyor. Sahip olduğunuz akıllı cihazlarda da kaydet butonu ile programı makine hafızasına alabilir ve seyredebilirsiniz. Digiturk Play ve Bein Connect uygulamaları ile de geri sarma özelliğini kullanarak izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?