Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 6 Nisan Salı izle | Bugünün konukları kim?

STAR TV ekranlarında yayınlanan bölümleri ile günün ilk saatlerini renklendiren Demet ve Alişan ile Sabah Sabah haftanın ikinci yayınıyla seyircilerin karşısına çıkıyor. Birbirinden değerli isimlerin, uzmanların, müzik insanlarının ağırlandığı programda yemekler yapılacak şarkılar söylenecek ve önemli bilgiler verilecek. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ı sakın kaçırmayın. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 6 Nisan Salı izle seçenekleri haberimizde bulunmaktadır. İyi seyirler dileriz.

Medya 06.04.2021, 09:03 07.04.2021, 09:02 Burak ZİHNİ

Televizyonda yayınlanan sabah kuşağı programları arasına yeni katımasına rağmen büyük bir ilgiyle seyreilmeye devam eden Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ta yeni bir gün daha ekranlara geliyor. Yine değerli isimlerin ağırlanacağı yayında birbirinden önemli konular izleyicilere aktarılacak. Müzik ziyafetinin eksilmeyeceği, yaşam ve sağlıkla ilgili hayat kurtarıcı bilgilerin verileceği ve lezzetli yemeklerin yapılacağı program yine keyifle seyredilecek. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ı sakın kaçırmayın. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 6 Nisan Salı izle seçenekleri haberimizde bulunmaktadır. İyi seyirler dileriz.


 

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın bugünkü konukları kim?

Programın bugünkü konukları da merak konusu. Sağlık, yemek, burç, magazin ve birçok konuda ünlü isimler yayında yerini almaya devam ediyor. Birbirinden değerli konukların ağırlandığı stüdyoda izleyicilere en doğru bilgiler verilmeye çalışılıyor. Ayrıca müzik ziyafeti de sürüyor. Canlı yayında yemekler yapılıyor, tarifleri anlatılıyor. Birileri Kandırmışlar ile listeleri altüst etti. Ceylan geliyor! Efsane şarkılar ve müzik ziyafetini kaçırmayın. Arabeskin genç ve sevilen şarkıcısı Burak Akagül televizyond milyonların karşısına çıkıyor. Sinem Yıldız ve hayattan olaylar sizi ekrana kilitleyecek.


 

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 6 Nisan Salı İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Demet Akalın ile yakın arkadaşı Alişan'ın birlikte sunduğu programda yine binlerce kişi ekran başına kilitlenecek. Yayını kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için ise birçok alternatif bulunuyor. Star TV programın arşivlerini web sitesinden yayınlıyor. Diğer yandan Youtube'da da full olarak izleme şansınız bulunuyor. Sahip olduğunuz akıllı cihazlarda da kaydet butonu ile programı makine hafızasına alabilir ve seyredebilirsiniz. Digiturk Play ve Bein Connect uygulamaları ile de geri sarma özelliğini kullanarak izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?