Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 8 Nisan Perşembe izle | Tuğba Özerk evleniyor!

Medya 08.04.2021, 08:57 Burak ZİHNİ
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 8 Nisan Perşembe izle | Tuğba Özerk evleniyor!

Televizyonda yayınlanan sabah kuşağı programları arasına yeni katımasına rağmen büyük bir ilgiyle seyredilmeye devam eden Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ta yeni bir gün daha ekranlara geliyor. Yine değerli isimlerin ağırlanacağı yayında birbirinden önemli konular izleyicilere aktarılacak. Müzik ziyafetinin eksilmeyeceği, yaşam ve sağlıkla ilgili hayat kurtarıcı bilgilerin verileceği ve lezzetli yemeklerin yapılacağı program yine keyifle seyredilecek. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ı sakın kaçırmayın. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 8 Nisan Perşembe izle seçenekleri haberimizde bulunmaktadır. İyi seyirler dileriz.


 

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın bugünkü konukları kim?

Sabah saatlerini renklendiren Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın konukları her gün merak ediliyor ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Birçok konuda uzman isimlerim ağırlandığı yayınlarda şarkıcılar, sanatçılar, aşçılar ve birçok dalda değerli konuk canlı yayınla izleyicilerin karşısına çıkıyor. Bugün ise 12 yıldır mücadele ettiği hastalık sebebiyle çocuk sahibi olamayan Tuğba Özerk sonunda mutluluğu yakaladı. Özerk canlı yayında düğün yapacak. Geçirgen bağırsak sendromu bebek sahibi olmaya engel mi? Koronavirüsün yeni belirtisini Prof. Dr. Mehmet Murat Tuncer anlatacak.


 

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 8 Nisan Perşembe İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Demet Akalın ile yakın arkadaşı Alişan'ın birlikte sunduğu programda yine binlerce kişi ekran başına kilitlenecek. Yayını kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için ise birçok alternatif bulunuyor. Star TV programın arşivlerini web sitesinden yayınlıyor. Diğer yandan Youtube'da da full olarak izleme şansınız bulunuyor. Sahip olduğunuz akıllı cihazlarda da kaydet butonu ile programı makine hafızasına alabilir ve seyredebilirsiniz. Digiturk Play ve Bein Connect uygulamaları ile de geri sarma özelliğini kullanarak izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?